Loading

Державна фіскальна служба (ДФС) розслідує кримінальне провадження щодо службових осіб “Альфа-Банку” та інших банків, які сприяли виплаті зарплат з ухиленням від податків.

За даними слідства, службові особи, діючи за попередньою змовою з іншими невстановленими особами, які здійснюють виплати грошових коштів найманим працівникам суб’єктів господарювання на картки для виплат “без змісту, нарахування і сплати відповідних податків та зборів, що призводить до ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах підприємствами реального сектора економіки “.

За висновком слідства, посадові особи “Альфа-Банку” налагодили схему, спрямовану на пособництво в ухиленні від сплати податків підприємствами реального сектора економіки, при здійсненні виплати тіньової заробітної плати.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Слідство вважає, що в “Альфа-Банку” розроблена також система преміювання співробітників банку за результатами залучення клієнтів на зарплатні проекти, в тому числі на неофіційні. У свою чергу посадові особи отримують комісійні близько 2-2,5% з перерахованих коштів.

В діях учасників схеми, в яку входять посадові особи “Альфа-Банку”, підприємств реального сектора економіки і керівники інших суб’єктів госпдіяльності, ГФС вбачає ознаки складу злочинів, передбачених ч. 3 ст. 212, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 364, ч.5 ст. 27 ч. 3 ст. 212 КК України, у вигляді умисного ухилення від сплати ПДФО, військового збору, єдиного соцвнеску в особливо великих розмірах, шляхом виплати тіньової неврахованої зарплати, йдеться в постанові суду.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

У свою чергу в прес-службі “Альфа-Банку” уточнили, що мова йде про досудове розслідування УКРІНФОРМ, в рамках якого банк, співпрацюючи зі слідством і виконуючи рішення судових інстанцій, надав представникам правоохоронних органів вичерпну, достовірну інформацію і документи, дав згоду і взяв участь в проведенні слідчого експерименту з використанням обладнання банку.

“Вищезазначене однозначно свідчить про те, що банк надзвичайно зацікавлений в повному, всебічному і об’єктивному розслідуванні обставин справи”, – наголошується в повідомленні.

У прес-службі банку підкреслюють, що “Альфа-Банк” Україна здійснює свою діяльність і надає клієнтам широкий спектр банківських послуг і сервісів, діючи виключно в рамках українського та міжнародного законодавства, нормативних документів Національного банку, правил і вимог міжнародних платіжних систем.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

“Це підтверджується результатами планових та позапланових перевірок НБУ та інших контролюючих органів, в тому числі в частині надання стандартних платіжних сервісів, які не виявили порушень в діяльності банку”, – сказано в повідомленні банку.

Джерело: https://biz.censor.net.ua

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 203 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *