Loading

За словами генпрокурора, арештовано майно структур, пов’язаних з ПриватБанком, готуються підозри.

Генеральна прокуратура, Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура розслідують кілька справ, пов’язаних із Приватбанком. Про повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, пише Економічна правда.

“Перш за все, відразу після звернення глави праления банку Олександра Шлапака про вчинений злочин було накладено арешти на ліквідне майно Приватбанку і пов’язаних з ним структур – понад 700 об’єктів нерухомості Пріватофіса”, – сказав Луценко.

За його словами, ГПУ протягом останніх тижнів активно допитує членів кредитного комітету ПриватБанку.

“Готуються підозри. Також ГПУ вивчає документи і допитує ряд працівників Нацбанку, які повинні були контролювати процеси в ПриватБанку “, – додав Луценко.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Видання пише, що раніше до нього потрапило звернення Шлапака на ім’я генпрокурора в якому зазначається, що екс-керівництво Приватбанку перед націоналізацією проводило незаконні операції з пов’язаними з банком особами, що призвело до заподіяння державі збитків в особливо великих розмірах.

У документі наголошується, що 15 і 16 грудня 2016 року колишнє керівництво банку уклало з компанією Claresholm Marketing, яка визнана пов’язаної з ПриватБанком, кредитні договори на суму $ 389 млн, € 60 млн і відобразило заборгованість в балансі банку.

Також 16 грудня екс-службовцями ПриватБанку укладено договір з компанією Новафарм на суму 3,2 млрд грн, і додаткову угоду з компанією Ингосстрах із зазначенням сум нарахування індексованого винагороди на суму понад 136 млн грн, які також визнані пов’язаними з банком особами.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

“За результатами розгляду звернення голови правління ПриватБанку ГПУ внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) “, – йдеться у відповіді Луценко.

Раніше Міністерство фінансів України опублікувало лист, яке 16 грудня минулого року екс-власники ПриватБанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов направили уряду з проханням придбати акції банку і прийняти позитивне рішення щодо його подальшої капіталізації щоб уникнути банкрутства.

У цьому листі колишні власники ПриватБанку брали на себе зобов’язання щодо реструктуризації кредитів, наданих банком пов’язаним юридичним особам.

(Переглянуто 32 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *