Loading

Екс-чиновник, а нині глава ГО ФК «ІнвестоХіллсВеста» Андрій Волков в змові з посадовими особами Фонду гарантування вкладів фізосіб і приватним нотаріусом рейдерить приватний бізнес і незаконним шляхом заволодіває столичною нерухомістю. Про це в блозі для Цензор.net повідомила адвокат Тетяна Козаченко.

Раніше Андрій Волков очолював державну комісію Нацкомфінпослуг (2014 року) і був головою правління «Альфа-Банку» (2006-2009). Тетяна Козаченко повідомила, що тепер Волков рейдерським шляхом захоплює столичну нерухомість. Його спільниками виступають уповноважена Фонду гарантування вкладів фізосіб Світлана Грошова і приватний нотаріус Максим Юдін.

За даними держреєстру, тільки протягом останніх двох тижнів нотаріус Юдін в позасудовому порядку стягнув на користь групи Андрія Волкова більше 35 об’єктів нерухомості. Наприклад, будівлі за адресою: Київ, вул. Івана Мазепи, 10 В і Г, площею 1468,50 кв.м, а також будівля по вул. Кирилівській, 69 В, площею 5760,7 кв.м.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

За даними Тетяни Козаченко, в сферу інтересів Волкова переважно входить нерухомість, яка раніше була в іпотеці або мала інших власників. Адвокат описала схему, по якій відбувається захоплення. Рейдери отримують право представляти інтереси попереднього власника або іпотекодержателя. Далі подають нотаріусу неправдиву заяву про втрату оригіналів документів і замовляють дублікати договорів права власності або іпотеки. Ці дублікати передаються «чорному» реєстратору для внесення змін до держреєстру. «Після відновлення запису про іпотеку в реєстрі, нотаріус здійснює стягнення неіснуючого боргу за рахунок вартості нерухомості на ім’я рейдера. Вуаля, тепер рейдер стає новим власників вашої нерухомості замість вас », – пояснила Тетяна Козаченко.

Далі об’єкт «відбілюють»: переоформлюють право власності на наступного «власника» і захоплюють фізично за допомогою відповідних фірм. «Новий» орендар як вже законний власник викине вас з об’єкта або заблокує вхід в нього, якщо буде потрібно то і зі спецефектами: тітушками, «фірмами охорони» або міцними і сильними «співробітниками» орендаря », – пише адвокат.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Вона зазначила, що Мін’юст, правоохоронні та контролюючі органи фінансового ринку дивляться на шахрайські схеми Волкова «крізь пальці». «Про яку інвестиційну привабливість може йти мова, якщо інвестори наймають юридичні компанії для проведення юридичного аудиту, ті все перевіряють і дають висновки про прозорість і законність здійснення інвестицій. А потім на сцену виходять колишній державний чиновник 3-го рангу, діючі чиновники ФГВФО, нотаріуси, які мають ліцензію Мін’юсту і, ставлячи себе вище закону, позбавляють інвесторів власності. Президент України перетворюється зі своїми «інвестнянями» в загоничі, який привертає інвесторів для того, щоб рейдери обібрали їх, як «липку», – пише адвокат.

Джерело: https://vesti.ua

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 868 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *