Loading

Глава правління – президент “Київміськбуду” Ігор Кушнір та голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко підписали угоду про стратегічне партнерство, в рамках якого українцям пропонуються кредити на придбання житла під 7% річних.

“Ця подія є дуже великим кроком вперед. Підписуючи угоду про співпрацю зі стабільним державним банком, “Київміськбуд” дає можливість все більшій кількості українців придбати власне житло. Підписуючи його, ми усвідомлюємо, що це стане і гарною підтримкою для економіки країни, адже в усі часи саме будівельна галузь була рушійною силою позитивних економічних змін. Нова система кредитування повинна дати саме такий поштовх “, – зазначив Ігор Кушнір.

Мета нової програми – зробити максимально доступним іпотечне житлове кредитування. Кредитні кошти будуть надаватися банком на придбання нового житла в новобудовах “Київміськбуду”.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

“Разом з кращою будівельною компанією міста -” Київміськбудом “, ми підписуємо угоду, в рамках якого надаємо можливість взяти іпотечний кредит під ставку 7% річних, що робить отримання таких кредитів доступним і легким. Ця програма має світле майбутнє, хороші перспективи, і повинна зацікавити широке коло людей “, – зазначив Глава правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

Такі умови надаються всім клієнтам, які оформляють кредити на покупку житла від “Київміськбуду” – як у вже зданих в експлуатацію, так і споруджуваних будинках.

(Переглянуто 33 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *