Loading

Дії керівництва і власників банку Хрещатик призвели до збитків в 2,5 млрд грн.

Дії керівництва, наглядової ради і власників банку Хрещатик призвели до збитків банку на суму понад 2,5 млрд грн. Про це за результатами комплексного аналізу неплатоспроможності ПАТ КБ Хрещатик повідомляє прес-служба ФГВФО.

“У період з травня по листопад 2017 р ТОВ АКТІО здійснило аналіз неплатоспроможності (forensic) ПАТ КБ Хрещатик, проведений з ініціативи департаменту розслідування протиправних діянь Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Проведений аналіз фінансових операцій і звітності банку свідчить, що починаючи з 2013 р дії керівництва, наглядової ради і власників банку не були спрямовані на отримання прибутку і підвищення фінансової стійкості банку, а натомість мали ознаки ризикових і спрямованих на виведення з банку фінансових активів “, – сказано в повідомленні.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

У Фонді також відзначили, що значна частка кредитів, наданих банком юридичним особам протягом 2013-2015 рр, ставилася до категорії незабезпечених.

“Починаючи з 2014 р ліквідність банку постійно погіршувалася внаслідок скорочення обсягів високоліквідних і ліквідних активів, при цьому темпи падіння прискорювалися щороку. Керівництво банку не реагувало на істотне зниження високоліквідних активів, а продовжував політику їх подальшого зменшення, що в подальшому призвело до нездатності банку до виконання своїх зобов’язань “, – констатували в ФГВФО.

Висновки ТОВ АКТІО були також підтверджені звітами Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України та експертними економічних досліджень Полтавського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. М. С. Бокаріуса Міністерства юстиції України.

(Переглянуто 11 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *