Loading

Незважаючи на законодавчу невизначеність , колекторська діяльність в Україні набуває все більшого поширення, при цьому самі колектори не завжди діють в рамках правового поля. Про те, як протидіяти колекторам легальними методами далі в сюжеті.
Місто Київ, вулиця Тичини, 19. Мешканку 67 квартири Горбач Ірину виселили 4 місяці тому через те, що на їх квартиру шахрайським способом Дерябін Віталій Сергійович взяв кредит, і тепер від неї вимагають 23 тис доларів або житло.
Приватним нотаріусом було переоформлено право власності на квартиру на компанію ТОВ «Кей колект», проте власниця квартири виграла рішення суду, де визнано, що дії щодо перереєстрації права власності на квартиру є незаконними.
Ці всі люди – це ГО «Браття», які допомагають таким як Ірина, постраждалим від колекторських служб.
Оскільки власник квартири має повне право розпоряджатись нею, було викликано поліцію, зламано замки і власниця в своїй квартирі, розуміє, що деякі речі пропали.
Активісти ГО «Браття» обіцяють тримати питання під контролем та всіляко допомагати.
Оксана Гриценко, Ігор Галівода, Новини, телеканал Марс ТВ

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян
(Переглянуто 143 разів, 1 переглядів сьогодні)
Один коментар до “Як протидіяти колекторам у законний спосіб”
  1. Я завжди пишаюся вашою підтримкою в судах і на незаконих виселеннях! Ви- сила! У нас в Одесі також є група людей, які допомогають один одному- але ви- сильніші за нас! Вам- уклін за всю вашу роботу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *