Loading

Траурне оголошення розіслали всім друзям і родичам

Сім’я з Вознесенська Миколаївської області потрапила в дику ситуацію через колекторів, які вибивали погашення заборгованості за кредитом. Про це повідомляє видання РИА Мелітополь.

Сім’я Іванових виховує трьох дочок – двох, п’яти і шести років. Коли главі сімейства знадобилося терміново оплатити медичні послуги, він разом з дружиною взяв кредит в одній з компаній швидко-позик в Мелітополі. Суми були невеликі – 800 і 1000 гривень. Погасити заборгованість вчасно сім’я не змогла і на них посипалися погрози від колекторів.

“Спочатку мені телефонували і погрожували, що поставлять на коліна мене і навіть мою бабусю, якщо я не поверну борг”, – розповів Вадим.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Далі колектори вирішили задіяти агресивні методи. Вони розмістили в інтернеті фотографію з чорною траурною стрічкою старшої дочки Іванових Еліни і написали, що батько захворів на рак мозку, мати загрузла в боргах, а дочка загинула від рук колекторів і терміново потрібні гроші.

Цю фотографію у соціальних мережах розіслали всім друзям і родичам Іванових. На сім’ю обрушився шквал дзвінків, так як в оголошенні були вказані номери телефонів обох батьків.

“А тепер нам цілий день дзвонять родичі, друзі та знайомі і в жаху запитують, чи дійсно померла наша старша дочка. Акаунти, з яких нашим близьким розсилають фотоколаж дикого змісту, не мають ніякої особистої інформації і реальних фото. Ми впевнені, що так з нас “вибивають” борг – в інформації, яку поширюють від імені невідомого всеукраїнського товариства, є навіть відкрита загроза, що “дитину жорстоко вбили колектори”. Ми просто в шоці!” – розповів Вадим.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Іванови планують звернутися в поліцію, щоб захистити себе і малолітніх дітей від страшних загроз.

(Переглянуто 74 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *