Loading

3:0 на користь Самозахиста!

Квартира, перепродана тричі, повернулась до власниці!

Коли лишаєшся сам – на сам з долею, здебільшого розраховуєш лише на Богів. Так було і цього разу, коли підприємицю, майбутнього члена нашої організації, викинула зі шматтям на вулицю 28 листопада ще два роки тому зграя бандюків «Дніпрофінансгруп». Пограбовані, принижені, без житла та майна, звичайно, вони кинулися за допомогою до адвокатів, поліції… Але картина кругом та сама: кримінальні справи розслідувати нікому, останні гроші постраждалих закінчилися після сплати гонорарів захисникам ще  на етапі подання первісних довгострокових позовів…

Майже два роки митарств по палацах правосуддя принесли родині розчарування та ще більший неспокій: накладений поліцією арешт на нерухомість шахраями було ігноровано, житло було перепродане наступним покупцям. Здавалося б все, боротися нема за що…

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Шукаючи тимчасового притулку по друзях та знайомих, що не розуміли ситуації, неочікувану підтримку родина українців – «нових безхатченків» –  зустріла серед членів ГО «Самозахист підприємців».

І ось результат: сьогодні Бабушкінський суд виніс рішення про скасування незаконно набутого права власності колекторами «Дніпрофінансу» та усіх наступних перепродаж.

Житло знову належить підприємиці, з чим ми її радо вітаємо і готуємо  документи на законне повернення родини до рідного дому.

Звичайно, це не кінець історії, але гарний початок.

Наприкінці доброї новини важливе оголошення.

Всіх, хто постраждав у від колекторів, фінансових установ та неправомірних дій нотаріусів, просимо звернутися до нас для складання списку постраждалих осіб, ведення відповідної статистики та написання колективних звернень до законотворчих та виконавчих органів.
Телефон для довідок 0676351533, 0665242430

Про перебіг подій читайте також за посиланням

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Джерело: http://samza.dp.ua

(Переглянуто 140 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *