Loading

Фото надане Галиною Шевцовою

5-місячній Марії Чернявській з Морнастирища на Черкащині потрібне термінове обстеження за кордоном. У дівчинки – жовтяниця. В Україні немає можливості швидко встановити діагноз. Допомогти можуть у Бельгії. На обстеження терміново потрібно 15 тис. євро.

“Марійка в Лєни й Саші народилася нормальною. Але через два дні стала жовтою. Лікарі заспокоїли, що так може бути й невдовзі мине. Призначили дома лікування. Але воно не дало позитивного результату. У три місяці в Марійки виявили високий білірубін і госпіталізували в обласну дитячу лікарню. Там поставили діагноз атрезія жовчних шляхів. Їх або немає, або вони не прохідні. І жовч отруює печінку.

Батьки Марійку повезли в клініку у Львів. Там діагноз заперечили. Білірубін став ще вищий і відкрилася внутрішня кровотеча. Стан Марійки стабілізували. Сказали, що точний діагноз можуть встановити протягом місяця. Але в дитини немає стільки часу. Марійка перебуває у важкому стані.

Батьки звернулися за кордон. У клініці Бельгії сказали, що діагноз поставлять протягом тижня. Лєна й Саша з Марійкою в неділю вилітають, у понеділок вранці мають бути в клініці Сен Люк. 8 років тому вони втратили старшого сина Артема. Йому було 2 роки. Помер від онкології. Дуже просимо людей допомогти врятувати їхню донечку. Сума обстеження Марійки становить 15 тисяч євро. Дома на Марійку чекає її 6-річний братик Міша”, – розповідає Gazeta.ua тітка по материній лінії Галина Шевцова.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 4149 4996 4743 3869 (мати Чернявська Олена Михайлівна).

Контакти Галини Шевцової: (097) 834 49 57.

Джерело: https://gazeta.ua

(Переглянуто 88 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *