Loading

Компанія «Херсонрегіонгаз», засновником якого є ПАТ «Херсонгаз», найняла колекторську контору для повернення боргів абонентів. Як повідомляється на порталі державних закупівель “Prozorro», газівники підписали договір з фірмою ТОВ «Дельта М Колекшн». Послуги «по поверненню боргів» обійшлися «Херсонрегіонгазу» в 300 тисяч гривень.

Варто відзначити, що договір був підписаний 12 лютого 2019 року, проте сам документ на «Prozorro» не опублікований. Тому, на яких умовах будуть працювати колектори, невідомо. Основна діяльність фірми «Дельта М Колекшн» – юридичні послуги. Також, за даними Єдиного державного реєстру, фірма займається неспеціалізованою оптовою торгівлею, інформаційними послугами, бухобліком і аудитом, дослідженнями ринку. Також відкрито КВЕД «Діяльність агентств зі збору платежів і кредитних бюро».

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Бенефіціаром «Дельта М Колекшн» є київський бізнесмен В’ячеслав Голуб – власник міжнародної групи компаній «Дельта М». Найбільше колектори даної групи компаній відомі клієнтам розваленого «Дельта Банку». Відгуки про їхню роботу можна вільно прочитати в інтернеті.

Як зазначено на сайті «Херсонрегіонгазу», вони обслуговують 267 372 жителя Херсонської області та ряд бюджетних, релігійних і промислових підприємств.

 

Якщо Ви хочете додати свою статтю або новину на сайт Взаємодопомоги, Ви можете це зробити за посиланням – ДОДАТИ СВОЮ НОВИНУ

(Переглянуто 29 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *