Loading

Полковник налагодив схему продажу інформації з обмеженим доступом всім бажаючим, в результаті чого купив собі дев’ять квартир в столиці.

У Києві затримали колишнього начальника одного з департаментів Нацполіціі України, якого викрили у продажу службової інформації. На легалізовані кошти полковник придбав в столиці дев’ять квартир. Про це в середу, 20 лютого, повідомляє департамент внутрішньої безпеки Нацполіціі.

Відзначається, що 47-річний полковник разом зі спільниками впродовж тривалого періоду за грошову винагороду надавали конфіденційні відомості і безпосередній доступ до них колекторським конторам, мережі банківських установ і приватним підприємствам. Він налагодив схему систематичного незаконного втручання в роботу автоматизованих систем МВС і Нацполіціі і незаконного використання інформації з обмеженим доступом.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Для прикриття організатор угруповання відкрив фіктивне приватне підприємство в сфері надання телекомунікаційних послуг. Його колишній підлеглий, діючий співробітник Нацполіціі, налагодив за місцем проживання “чергової частини” на зразок call-центру “102”, через яку клієнти цілодобово в телефонному режимі отримували дані.

Такий “бізнес” у полковника пішов так добре, що за незаконно отримані кошти він придбав дев’ять квартир в Києві, які здає в оренду. Причому частина з них була куплена до виходу його на пенсію на початку 2018 року, тобто витік конфіденційної інформації здійснювалася і під час служби в органах.

Правоохоронці провели обшуки у фігурантів, а також у працівників банків, підприємств і контор, які купували інформацію.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Також затримано трьох основних фігуранта, в тому числі колишній начальник департаменту Нацполіціі. Їм готуються підозри.

Джерело: https://korrespondent.net

 

Якщо Ви хочете додати свою статтю або новину на сайт Взаємодопомоги, Ви можете це зробити за посиланням – ДОДАТИ СВОЮ НОВИНУ

(Переглянуто 22 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *