Loading

Тепер кредитори телефонують жінці кожні 15 хвилин і вимагають погасити борг

Жительку Кіцманського району Чернівецької області Світлану Бляхарську щодня атакують колектори кредитних спілок. Відсотки ростуть щодня. Жінка розповіла, що стала жертвою шахраїв, які обманом дізналися персональні дані та у такий спосіб оформили кредити на її ім’я, повідомила місцева агенція АСС.

«Погасіть кредит, інакше інформація про те, що ви ризикований позичальник, буде передана до виконавчої служби. Терміново пролонгуйте, сплатіть кредит. І так кожен день, кожен день, починаючи з 9 години ранку, і закінчуючи 11-12 годиною ночі. Я вже просто не беру трубку, в мене нема вже ні фізичного ні морального терпіння. Я вже просто ні їм ні п’ю лиш приймаю ці смс-ки. Вони вже почали дзвонити до мого чоловіка», – повідомила постраждала від шахраїв Світлана Бляхарська.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

За її словами, все почалося наприкінці жовтня з дзвінка дівчини, яка представилася працівницею мобільного оператора. Зі слів постраждалої, «працівниця» повідомила, що оператор отримав заявку на блокування номера. Аби номер не заблокували, жінкуу попросили назвати три номери телефонів, на які вона найчастіше телефонувала. Після цього номер її заблокували, а до облікового запису жінки у системі «Приват 24» від «ПриватБанку» зайти було неможливо.

«Дуже скоро до мене прийшла смска від кредитної спілки про необхідність внесення оплати у розмірі чотири тисячі гривень. Далі були ще чотири повідомлення від кредитних спілок про позички», – розповіла жінка й зазначила, що загалом на її ім’я набрали кредитів на майже 20 тис. грн.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Слідчі не побачили правопорушення стосовно жінки, натомість розслідують провадження про можливе правопорушення, зроблене стосовно кредитних спілок.

«У відношенні цієї громадянки жодного правопорушення вчинення не було. Однак перевіряється інформація про вчинення кримінального правопорушення по відношенню до кредитної спілки. Слід з’ясувати, чи укладались будь-які договори, і в першу чергу треба з’ясовувати, чи особа знала про ці договори. Якщо таких відомостей немає, ці події можуть розглядатись, як стаття 358 ККУ – підроблення офіційних документів», – прокоментував Петро Токар, заступник начальника Чернівецького відділу поліції.

Правозахисники порадили жінці писати на ім’я кредитних організацій офіційні листи, а у «ПриватБанку» рекомендували краще захищати свій номер. Якщо ж шахраї таки викрали номер, то у банку порадили напам’ять знати номер гарячої лінії банку і одразу туди телефонувати.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Джерело: https://zaxid.net/news/

(Переглянуто 71 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *