Loading

Повне очищення банківської системи України було б неможливим без вирішення проблеми ПриватБанку. Про це заявила глава Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарєва на прес-конференції, присвяченій її відставку з посади.

“Перехід банку під контроль держави був єдиним правильним рішенням в умовах, коли недолік в капіталі банку склав 146 млрд грн”, – заявила Гонтарєва.

За її словами, всі 100% корпоративного портфеля “Привату” були видані пов’язаним особам.
“Це означає, що необхідність в докапіталізації ще більше – і державі доведеться викласти ще більше грошей, щоб компенсувати збитки за управління банком так званої командою олігархів і менеджментом ПриватБанку. В останню ніч вони провели шахрайські операції на суму понад 16 млрд грн”, – уточнила Гонтарева.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Нагадаємо, ПриватБанк був націоналізований в грудні 2016 року. Вся процедура відбулася за 72 години. Причиною стало те, що “Приват” не зміг виконати програму докапіталізації. У Мінфіні та НБУ вже тоді заявляли, що перехід в держвласність був єдиним можливим варіантом порятунку фінустанови. У той же час, колишній бенефіціар “Привату” Ігор Коломойський запевняв, що ПриватБанк став жертвою “свавілля НБУ”.

(Переглянуто 85 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *