Loading

Регулятор визнав банк Новий неплатоспроможним. Капітал фінустанови на 12 липня було менше однієї третини від мінімального рівня.

Національний банк України відніс акціонерний комерційний банк Новий до категорії неплатоспроможних. Про це сказано в повідомленні на сайті регулятора.

У НБУ повідомили, що акціонери банку Новий прийняли рішення про припинення банківської діяльності та надали відповідний план.

У той же час відзначається, що згідно з чинним законодавством, НБУ не має права погоджувати план припинення банку при наявності підстав, при яких цей банк може бути віднесений до категорії неплатоспроможних.

Розмір регулятивного капіталу ПАТ АКБ Новий на 12 липня 2017 року було менше однієї третини від мінімального рівня. Таким чином, відповідно до закону про банки і банківську діяльність, НБУ зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

НБУ відзначає, що 99% всіх вкладників ПАТ АКБ Новий – близько 3 тисяч чоловік – отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовані ФГВФО 200 тис грн.

Фонд виплатить гарантовану суму вкладів в розмірі 36 млн грн.

Державне космічне агентство України – власник істотної участі в ПАТ АКБ Новий (18,3% акцій). Рештою акцій банку належить особам з частками менше 10% акцій кожен.

(Переглянуто 50 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *