Statue of justice on a black background. Gavel and law book in the foreground out of focus.

Loading

Тетяна Дроботова не має ні квартири, ні машини. Але у неї є багато заможних родичів.

Активісти Автомайдану показали декларацію судді Вищого господарського суду України і кандидата на посаду судді Верховного суду Дроботова Тетяни, згідно з якою сама слуга Феміди не має ні квартири, ні транспортних засобів, але її родичі таки користуються дорогим майном.

Як говориться в матеріалі на сайті проекту Prosud, стрімку суддівську кар’єру Тетяна Борисівна почала в 1997 році, коли указом президента було призначено суддею арбітражного суду Автономної Республіки Крим.

 Уже через рік Дроботову призначили суддею Вищого арбітражного суду України (з червня 2001 року арбітражні суди перейменовані в господарські суди), де вона працює і донині, адже в 2002 році постановою Верховної Ради суддя Дроботова обрана суддею Вищого господарського суду безстроково.

“У чому ж секрет кар’єрного зльоту Тетяни Борисівни? Ніяких очевидних логічних підстав ми не знайшли. Хіба що, можливо, її родинні зв’язки? Адже чоловік Тетяни Борисівни, Анатолій Іванович Дроботов, був народним депутатом 2-го і 3-го скликання (з 1995 по 2002 рік). Анатолій Іванович цілком міг вплинути на швидке просування дружини по кар’єрних сходах “, – йдеться в матеріалі.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Крім доходів самої судді, особлива увага до Дроботової залучають і її родинні зв’язки, які також відображені в її фінансовому звіті.

Крім чоловіка-депутата, Дроботова вказала в декларації майно сина і відомості про свою падчерку.

Син – Сергій Анатолійович Дроботов – в даний час працює заступником начальника служби Департаменту оперативного забезпечення охорони державної служби охорони України.

“Відомий прикрий епізод біографії сина судді. Згідно з інформацією ЗМІ, в 2009 році Сергій Анатолійович Дроботов, в той час старший лейтенант СБУ, ввечері керуючи моторним катером МАХUМ 1800-МХ протаранив дерев’яний човен з подружжям-пенсіонерами. 72-річна жінка, Лавриненко Ніна Павлівна, загинула на місці, її ж чоловік був травмований. З відкритого листа родичів убитої дізнаємося, що слідство всіляко затягувалося, і так і не було передано в суд. Звільнившись з СБУ за власним бажанням, Сергій Дроботов відразу ж почав свою роботу в Управлінні державної охорони. Очевидно, що саме сім’я Дроботова вплинула на те, що син так і не поніс належного покарання “, – йдеться в розслідуванні.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Згідно з декларацією, падчерка Дроботова і її чоловік працюють суддями в Автономній Республіці Крим. При цьому зазначено, що Іщенко Ірина Анатоліївна працювала суддею тільки до квітня 2016 року. Це дійсно так, адже, 19 квітня 2016 Верховна Рада своєю постановою звільнила її з посади судді Господарського суду Автономної Республіки Крим у зв’язку з порушенням присяги судді.

“А зараз прізвище судді Іщенко фігурує в списку суддів Арбітражного суду Республіки Крим Російської Федерації. 15 листопада 2016 року Вища кваліфікаційна комісія суддів відкриває дисциплінарне провадження щодо чоловіка Ірини Анатоліївни – Іллі Вікторовича Іщенко. Незважаючи на те, що Ілля Вікторович зараз є суддею Центрального районного суду Сімферополя і, очевидно, громадянином Росії, його досі не звільнили “, – наголошується в розслідуванні.

Аналіз майнової декларації судді Дроботова за 2013, 2014 і 2015 роки показує, що основними доходами сім’ї є заробітна плата судді і пенсія чоловіка.

Згідно з декларацією, сама Тетяна Борисівна не володіє ніяким майном. Її чоловік володіє квартирою площею 82 кв. м в Києві і квартирою площею 69 кв. м в Севастополі.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Згідно з державним реєстром майнових прав, квартира площею 82 кв.м знаходиться в центрі Києва на Кловському узвозі, тому її оцінка в трохи більше 158 тисяч гривень здається дуже дивною.

Уже згадуваний син судді Дроботов також має квартиру в центрі Києва, на вул. Панаса Мирного, яку йому нібито подарували.

“Не дивлячись на заявлену вартість даної квартири менше 300 тис. Грн, сьогодні ця квартира коштує не менше 150 тис. Доларів, або близько 4 млн грн – тобто в 13 разів більше”, – підкреслюється в розслідуванні.

Крім того, в декларації судді вказані і дорогі авто. Так, чоловік судді в 2013 році придбав нову модель Mercedes-Benz ML 350, такий автомобіль коштував в той час більше 80 тис. Доларів, а син судді в 2014 році придбав новий Volkswagen Tiguan, який коштував на той час не менше 40 тис. Доларів , що навряд чи може дозволити собі рядовий співробітник Державної служби охорони.

 

(Переглянуто 351 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *