Loading

Якщо їх непомірний апетит привів прямо до вас:

1. П.І.Б. ходка. Якщо не відповів … приховує, – дзвонимо в поліцію …

2. Вимагаємо пред’явити його / її документи (паспорт, військовий квиток) акуратно переписуємо всі дані (серію, номер, дату видачі), причому ніякі червоні «корочки» не проходять!

3. Вимагаємо документ в обгрунтування візиту: наряд, напрямок, посвідчення про відрядження, маршрутний лист, обхідний лист, службова записка, підписані дирекцією і з печаткою підприємства! … Зазвичай на цьому пункті вже зависають, так як колектора … та й інші служби не люблять оформляти подібні документи.

4. Офіційний документ з підписом генерального директора та печаткою підприємства, що дає повноваження на вчинення саме цих дій саме в цей день і саме за цією адресою … довіреність, посадова інструкція керівників, фахівців, яка дозволяє Вам, шановний співробітник, виробляти саме ці дії тут і зараз!

Наступні питання додаються при спілкуванні з колекторами

5. Офіційно оформлений наказ на обробку саме Вами саме моїх персональних даних, моєї особистої інформації і моєї банківської таємниці!

6. Пред’явіть, будь ласка, договір поступки мого боргу, ну … я не знаю, там … договір заборгованості, договір надання послуг … будь-який договір, за яким саме Ваше колекторське агентство отримало від банку якісь права. Я хочу прочитати, які права Ви отримали, що Ви отримали … і взагалі, офіційне обґрунтування вашого візиту. Копії повинні бути належним чином (нотаріально) завірені, повинна бути печатка організації, підпис директора, обов’язково посаду, обов’язково дата, обов’язково посаду співробітника

7. Покажіть мені, будь ласка, наказ і довіреність, згідно з якими той, хто підписав, має право підписувати і завіряти документи і повноваження саме у Вашому агентстві

8. І пред’явіть, будь ласка, суми і розрахунки з рознесенням по рахунках, інакше як я зможу перевірити суми боргу, які Ви висуваєте, а придумані суми я оплачувати не буду! І розмовляти про них сенсу не має!
ПАМ’ЯТАЙТЕ !!! Вони бояться світити свої паспортні дані! НА БУДЬ-ЯКОМУ ЕТАПІ ВИ МОЖЕТЕ ЗВ ЇХ ВІДПОЧИВАТИ !!!
Скажіть: «Я піду зараз по телефону перевірю Ваші паспортні дані, а то раптом Ви не є власником цього паспорта і просто під ці дані вимагаєте ?!»

На повному серйозі письмову заяву в поліцію чи дійсно такі П.І.Б. є в базі даних в поліції, не губився цей паспорт або водійське посвідчення. Пояснити в поліції, що був незрозумілий візит невідомої особи (осіб) з нібито цими паспортними даними для вибивання незрозумілих грошей з невідомих причин. Ця людина не знайомий мені. Що дозволяє припустити чи шахрайство, то вимагання. Те ж саме і з перевіркою інших документів, тільки запросити їх перевірку в агентстві або в банку. Можна і не перевіряти, але не відкривати двері і підозрювати !!! НЕ ВІДКРИВАТИ ДВЕРІ невідомо кому! ЯКИЙ ГОВОРИТЬ невідомо ЩО І НЕ претендувати ДОКУМЕНТИ !!!

Що ще??? Пишемо листи в банк = первісного кредитора … невідомі особи перешкоджають виплаті, віднімають Ваш час, не дають можливості заробити (при денних візити), заважають відпочивати, щоб потім продуктивно заробити і повернути …

Написати офіційні листи в прокуратуру, в поліцію, в нац. банк, нагляд, в потреб. нагляд, на захист споживачів, природно упор робити на відсутність / недолік законних повноважень конкретного осіб (а) … і в кожному зверненні до відомств по конкретним порушень прокуратура – про захист Ваших законних прав (якщо порушують своїми діями Ваші конкретні законні права), наприклад, з’явився в 11-й годині – право на відпочинок, заяву про порушення права на відпочинок. Прокуратура винесе припис в дане агентство і … Ви – в спокої … в результаті, їм відповідальність, в т.ч. і адміністративна, і може бути і позбавлення їх права займатися даним видом діяльності, і може бути зняття керівника з посади …

ПАМ’ЯТАЙТЕ !!!

1. Ви маєте право взагалі не реагувати на їх дзвінки, т. Е. Просто не відповідати!
2. Чітко – в поліцію за фактом, що хтось ломиться в двері … або займається телефонним тероризмом, тероризуючи Вас і Ваших близьких. Цей хтось заважає Вам і Вашим близьким відпочивати, заважає Вашому спокою і безпеки, тобто тому, що гарантовано Конституцією України!

БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ! В своїй оселі Ви вправі ставити питання і не вірити нікому на слово!
Ніхто не має права примусити Вас відповідати на їхні запитання!

Уже після перших 2 питань:

1) П.І.Б. і

2) паспортні дані … вони зрозуміють, що боятися доведеться вже їм …. Згідно кримінального кодексу України!

Не ігноруйте своїм правом знати і користуватися законами.

Залишити повідомлення для Адміністрації:

[contact-form subject='[ГО %26quot;Група Взаємодопомога%26quot;’][contact-field label=’Ім%26#039;я’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Коментар’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]
(Переглянуто 45 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *