Loading

27.09.2018р. ГО “ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГА” підтримала ГО”Єдиний центр правової допомоги” та Молчанову Любов Іванівну на черговому судовому засіданні в Окружному адміністративному суді м.Києва, де розглядається цивільна справа №826/14230/16.

Зазначений позов стосується абсолютно всіх позичальників, які знаходяться не тільки в судових процесах, а й тих, що їх програли та вже втратили майно. Цей позов – це аналогія законопроекту 1558-1, вигравши його, ми змусимо Нацбанк заставити комерційні банки перерахувати всі кредити в іноземній валюті в національну валюту за курсом їхнього отримання, а у випадку переплати за кредитом в гривні, повернути надлишок сплачених коштів позичальникам. Про попереднє засідання ми повідомляли раніше.

Відео засідання: частина 1-ша –

частина 2-га –

Коментар Молчанової Л.І.:

 

До цього судового процесу долучилось 28 банків, яких суд долучив зі сторони позивачів, тобто позичальників. Але, як ми бачимо, представники банків дуже сильно хочут закрити цю справу, ще не почавши її по суті. Вони подали клопотання про залишення справи без розгляду.

Взаємодопомога й надалі буде слідкувати за цим резонансним судовим процесом, так як у разі перемоги, Національний Банк України понесе відповідальність перед мільйонами українців за свою бездіяльність.

Наступне засідання перенесено на 06.11.2018р. на 10-00 год. за адресою вул.П.Болбочана, 8.

(Переглянуто 65 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *