Loading

12 вересня 2018р. ГО “ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГА” підтримала ГО”Єдиний центр правової допомоги” та Молчанову Любов Іванівну на черговому судовому засіданні в Окружному адміністративному суді м.Києва, де розглядається цивільна справа №826/14230/16.

Громадська організація позивається до Національного Банку України з приводу захисту прав позичальників, які взяли кредити в іноземній валюті “про захист прав і інтересів осіб, про захист інтересів споживачів фінансових послуг (прав споживачів у випадку придбання ними продукції в кредит) у зв’язку з бездіяльністю Національного Банку України.

Зазначений позов стосується абсолютно всіх позичальників, які знаходяться не тільки в судових процесах, а й тих, що їх програли та вже втратили майно. Цей позов – це аналогія законопроекту 1558-1, вигравши його, ми змусимо Нацбанк заставити комерційні банки перерахувати всі кредити в іноземній валюті в національну валюту за курсом їхнього отримання, а у випадку переплати за кредитом в гривні, повернути надлишок сплачених коштів позичальникам.

Відео судового засідання:

Коментар Молчанової Любов Іванівни:

Справа резонансна, так як проблема валютних кредитів стосується великої кількості громадян України і в якій приймають участь не тільки ошукані позичальники та Національний Банк України, а й десяток провідних банків України.

Справу веде колегія суддів у складі Чудак Олесі Миколаївни, Арсірія Руслана Олександровича, Огурцова Олексія Петровича. Наразі справа на стадії подання клопотань. Наступне засідання перенесено на 27.09.2018р. 12-00 год.

Чекаємо позичальників та всіх небайдужих підтримати своєю присутністю чергове засідання проти бездіяльності головного банку нашої країни – Національного Банку України.

 

(Переглянуто 106 разів, 1 переглядів сьогодні)
Один коментар до “Підтримка в суді за позовом про перерахунок всіх кредитів в іноземній валюті в національну валюту”
  1. […] Зазначений позов стосується абсолютно всіх позичальників, які знаходяться не тільки в судових процесах, а й тих, що їх програли та вже втратили майно. Цей позов – це аналогія законопроекту 1558-1, вигравши його, ми змусимо Нацбанк заставити комерційні банки перерахувати всі кредити в іноземній валюті в національну валюту за курсом їхнього отримання, а у випадку переплати за кредитом в гривні, повернути надлишок сплачених коштів позичальникам. Про попереднє засідання ми повідомляли раніше. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *