Loading

13 червня 2019 р. ГО “ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГА” підтримала чергове засідання адмінсуду за позовом ГО «Єдиний Центр правової допомоги» до Національного банку про його бездіяльність в питаннях валютного кредитування.

З 18 банків в судовому засіданні були присутні чотири представники, а також адвокат третьої особи Марина Самчук. Представники банків намагаються майже на всіх судових засіданнях закрити цю справу. А в цьому засіданні навіть просили суд стягнути штраф з позивача – ГО “Єдиний Центр правової допомоги”, у розмірі мінімальної заробітньої плати за зловживання процесуальним правом. Але завдяки змістовним запереченням адвоката третьої особи Марини Самчук, головуюча суддя Чудак О.М відмовила у дисциплінарному примусу у вигляді штрафу представникам банків.

Відео судового засідання:

1-а ч. –

2-а ч. –

У зв’язку з проханням представників банків надати їм час для ознайомлення з поданими позивачем документами по справі, суддя оголосила перерву.

Наступне судове засідання перенесено на 9 липня 2019року на 16-40 год.Дякуємо всім, хто слідкує та підтримує важливий судовий процес позичальників проти НБУ.

(Переглянуто 243 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *