Loading

Суд визнав винною колишню керуючу одного з відділень “Ощадбанку”, яка підробила підпис позичальника банку і привласнила 229 тис. грн. Її засудили до 9 років позбавлення волі, а також позбавили права обіймати посади, пов’язані з повною матеріальною відповідальністю, строком на 3 роки.

Повідомляється, що прокуратурою підтримано державне обвинувачення у відношенні колишньої керуючої одного з відділень АТ “Ощадбанк”. Вона підробляла підписи в документах на видачу готівки по кредитній лінії одного з клієнтів і привласнила його гроші.

“Так, зазначена особа, будучи наділеним організаційно-розпорядчими обов’язками, давала усну вказівку підлеглим працівникам – касирам банку про те, що вони повинні видати гроші з каси для передачі їх позичальнику, оскільки особисто він з’явитися не може. Отримані кошти керуюча залишала собі”, – розповіли в повідомленні.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Повідомляється, що колишня керуюча відділення судом визнана винною в скоєнні злочинів, передбачених ч. 2, 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

(Переглянуто 66 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *