Loading

Як відомо, громадська організація, «Група Взаємодопомога», що представляє Ошуканих Громадян України, запропонувала кожному громадянину, який вважає свої конституційні права порушеними і що рішучі зміни в Державі життєво необхідні, ОСОБИСТО звернутися до Президента України Володимира Зеленського .
Дарма, що на сьогодні, через організований відвертий та цинічний саботаж «народних» депутатів Верховної Ради, досі не відбулася інавгурація і обрана Народом Вища посадова особа Держави не в змозі приступити до виконання своїх обов’язків. Для подавляючої більшості виборців Володимир Олександрович є повноважний Президент і Гарант Конституції України із моменту, навіть не офіційного оголошення ЦВК результатів виборів, а із моменту прийняття рішення віддати свій голос саме за нього.
Було розроблено і викладено на сайті «Взаємодопомога» декілька варіантів Звернення Громадянина до Президента. Ці публікації викликали не аби який інтерес читачів і тому було вирішено роздрукувати цей текст на папері та розповсюдити .
Чотирнадцятого травня пікети активістів ГО «Група Взаємодопомога» в центрі Києва, біля Верховної Ради, Кабінету Міністрів, станцій метро «Хрещатик» і «Арсенальна» роздали громадянам (і навіть декому із депутатів ВР), приблизно півтори тисячі примірників спец.випуску газети «Взаємодопомога» із надрукованим Зверненням до Президента.
Як це було, можна побачити на світлинах.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

(Переглянуто 67 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *