Loading

Якщо Ви хочете отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви повинні відправити лист в письмовій формі за адресою: вул. Банкова, 11, г. Киев, 01220 (або подати його через Департамент з питань звернень громадян офіса Президента України за адресою: вул. Шовковична, 12, м.Київ).

Відповідно до статті 5 цього Закону, в зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України« Про звернення громадян »щодо електронного обігу та електронної петиції» з 28 жовтня 2015 року «письмове звернення також може бути направлено з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронні звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також повинна бути вказана електронна пошта, на яку заявнику може бути спрямований відповідь, або відомості про інших засобах зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при відправці електронного обігу не потрібно.

Департамент з питань звернень громадян

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Поштова адреса Офісу Президента України:
вул. Банкова, 11, г. Киев, 01220

Адреса електронної пошти Офісу Президента України, визначений для звернень громадян: requests@apu.gov.ua

Адреса електронної пошти Офісу Президента України, визначений для звернень юридичних осіб: Letter@apu.gov.ua

Адреса Департаменту з питань звернень громадян:
вул. Шовковична, 12, г. Киев
Години роботи:

понеділок – четверг з 9:00 до 13:00 і 13:45 – 18:00

п’ятниця з 9:00 до 13:00 і 13:45 – 16: 45

субота 9: 00 – 13.00
(Крім святкових, неробочих або вихідних днів)

Телефони для довідок:
+380 (44) 255-74-52 – довідка про реєстрацію вхідної кореспонденції, що надійшла від юридичних осіб (органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій і т.п.), народних депутатів України, депутатів місцевих рад.

+380 (44) 255-70-42 – довідка про реєстрацію, опрацювання звернень громадян та прийом громадян; контактний телефон Департамент з питань звернень громадян для попереднього запису громадян на прийом до посадових осіб Офісу Президента України (попередній запис здійснюється в певний для запису час – щосереди, крім святкових, неробочих і вихідних днів, з 9.00 до 12.00).

Інформація за вказаними телефонами надається з понеділка по п’ятницю в певні години роботи.

https://www.president.gov.ua/ru/appeals/appeals-info

(Переглянуто 224 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *