Loading

9 жовтня 2019 р. в Київському окружному адмінсуді відбулося  чергове засідання з розгляду позовної заяви про бездіяльність(безконтрольність) Нацбанку з питань валютного кредитування.

Здавалося, що нарешті суд перейшов до розгляду справи по суті.

   Протягом трьох років юристи банків, разом з представником НБУ, гальмували цей процес, так як розуміли, що їхні позиції дуже слабкі. Це й підтвердилось в засіданні.

Після промови представника постраждалих громадян, Молчанової Л.І., а ні у юриста Нацбанку, а ні у суду  питань до неї не виникло. Все було ясно. Аргументація відповідачів звелися майже до однієї фрази – «просимо відмовити в позові».

Аж ось, при дослідженні доказів, суддя Чудак, раптом «засумнівалась» – чи дійсно позичальники, які включені до списку потерпілих від дій та бездіяльності НБУ, справді довірили  ГО «Єдиний центр правової допомоги» представляти їх інтереси в судах? І  конкретно саме в цій справі, і саме в цьому суді?

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

ТРИ роки йшов «підготовчий процес». До початку розгляду справи по суті  суд цілком влаштовував наданий «Єдиним Центром» список позичальників. Тепер же суддя Чудак вимагає  договори між позичальниками та ГО «Єдиний Центр».

Цікаво що ж за цей час відбулось? А ось що – керівник ГО «Єдиний Центр», пан А.Аністрай КАТЕГОРИЧНО ВІДМОВИВСЯ надати до суду копії договорів між громадською організацією та позичальниками. Телефони інших очільників та активістів цього ГО «по за зоною досяжності»… .

Чому відома організація, що нібито захищала позичальників, почала відвертий саботаж, нам  невідомо. Але трирічний судовий марафон, у якому прийняли участь десятки постраждалих від свавілля НБУ людей, опинився на грані зриву. Через незрозумілу впертість «Єдиного Центру»,  яку інакше ніж ЗРАДА ДОВІРИ, назвати не можна… .

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

На засідання було багато народу. Постраждалі громадяни, представники ГО «Група Взаємодопомога». Приїхали позичальники з інших міст. Прийшли  підтримати ошуканих громадян навіть студенти Факультету підприємництва та права на чолі із в.о. завідуючою кафедрою приватного та публічного права Київського національного університету технологій та дизайну Телестаковою А.А.

Що буде на черговому засіданні 13 листопада о 13-00 год.?  Це засідання має поставити крапку, бо доказів у справі залишилось зовсім небагато. Наша громадська організація, «Група Взаємодопомога», що послідовно захищає інтереси ошуканих громадян, переконливо пропонує всім, хто уклав договори про надання юридичних послуг з ГО «Єдиний Центр», негайно направити копії нам за адресою: vdopomoga@ukr.net

(Переглянуто 51 разів, 1 переглядів сьогодні)
2 коментар до “УВАГА! Позов позичальників проти НБУ на грані зриву!”
  1. помогите найти адвоката специализирующегося по валютным кредитам.я заёмщик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *