Loading

До прес-конференції 17.10.19

У законодавстві немає слів «колектор» та «рейдер». Ці терміни вживати не слід. Маємо справу із кримінальними злочинцями – крадіями, грабіжниками та бандитами. Вони зламують двері, вдираються  у житло та грабують людей.

Чому ж, як правило, поліція, яка приїжджає за викликами потерпілих громадян, часто не хоче навіть приймати від них заяви про злочин?  Людей же викидають  на вулицю, а речі та гроші привласнюють!

За часів президентства Порошенка Міністерство юстиції відкрило державний реєстр нерухомого майна і дало право комунальним підприємствам і державним реєстраторам вільно переоформлювати житло громадян.  На шахраїв! Державним реєстратором за хабар ставав практично будь-хто.  Але  за адресами, де зареєстровані ці «реєстратори», дуже часто – немає нічого і нікого. Навіть  знайти такого “реєстратора” часто не реально.

На такому «законному» підгрунті, під «дахом» Мінюсту України, злочинних угрупуваннь, які «віджимають» нерухомість та на очах правоохоронців відверто грабують громадян, активно діє вже більш як п’ятсот.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Як відбувається «ЗЛОЧИН У ЗАКОНІ»?

На торгах продається право вимоги кредиту. Без відому та участі самого позичальника. Потім право власності на нерухоме майно громадянина змінює «свій нотаріус».  Далі раптово  приїжджають 10-15 кремезних хлопців, вламуються до помешкання позичальника і відверто грабують квартиру. Інколи викидаючі людей на вулицю, а інколи, не соромлячись – прямо на очах у власника,  членів його сім’ї, сусідів та випадкових свідків! А прибувшим на виклик патрульним вони заявляють, що діють на підставі «довіренності» від нібито «справжнього господаря» нерухомості та здійснюють невідомо чиє «право на розпорядження майном».

Дивно, але присутні при здійсненні тяжких злочинів, що передбачені низкою статей Кримінального Кодексу України, а саме – ст. 162 «Порушення недоторканості житла», ст. 356 «Самоправство», ст.186 «Грабіж» та ст.185 «Крадіжка» – представники Закону, разом зі своїм керівництвом впадають у колективний склероз – забувають про Конституцію України, Кримінально-процесуальний Кодекс, Закон про поліцію, про свою Присягу –  про все, чим вони мають користуватися, захищаючі громадян України від дій злочинців. Забувають навіть про відповідальність за співучасть та за зловжтивання службовим становищем.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Є  такі страшні цифри: за три роки десятки тисяч українців постраждало від подібних злочинних схем. Із цієї ж причини мали місце більш  ніж ТРИСТА випадків самовбивств людей.  І ці цифри невпинно зростають… .

Ми не просто громадські активісти, ми, члени ГО «Група Взаємодопомога» – всі є жертвами подібних афер. Ми підтримуємо один одного. Три роки нам вдається  протистояти злочинцям, спільними зусиллями ми відбили від «наїздів» понад шістдесят квартир.

Ми вимагаємо від  Президента України як  Гаранта Конституції, негайно припинити злочини та  захистити права  людей від злочинних схем.

Ми постійно готуємо та відправляємо на його адресу звернення із аргументованими вимогами,згідно Закону та Конституції України. Ми пропонуємо усім бажаючим використовувати їх для звернень в усі інстанції та спільно з нами боротися за свої конституційні права, за своє житло, за свої сім’ї.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

За таких обставин, кожен громадянин, хто має майно, статок чи прибутковий бізнес,  рано чи пізно стане жертвою злочинців! А коли злочин вже здійснюється, коли вже почалася пожежа у якій горить все життя людини, часто захищатися буває дуже пізно. Злочинцям потрібно дуже мало часу, щоб пограбувати людину, а ось відновляти свої конституційні права на своє майно громадянам доводиться роками… .  Як працює у нашій Державі судова система загальновідомо.

 Чим нас більше, тим більше у нас шансів захистити свої права. Як показати владі, що нас багато? Що ми вимушені об’єднуватися та не станемо терпіти свавілля?  

Один із перевірених шляхів вплинути на владу, це массово відправляти на адресу владних інститутів відповідного змісту Звернення. Ми підготували зразок, і, якщо ви згодні,  пропонуємо просто підписати та відправити від свого імені. А якщо ні, то напишіть своє.

Тільки не мовчить!

Захищаючи свої законні права, ви, в решті решт,  захищаєте Конституцію –  захищаєте Державу Україна! 

Згадайте Помаранчовий Майдан 2004 року.

«Разом нас багато – нас НЕ ПОДОЛАТИ!» Нагадаємо їм про це!

(Переглянуто 92 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *