ПриватБанк вийде на ринок іпотеки

Loading

ПриватБанк підписав меморандум про співпрацю в сфері іпотечного кредитування і лізингу житла з Державною іпотечною установою (ДІУ), що дозволить банку активізувати впровадження програм доступного кредитування житла.

Як повідомив керівник напряму «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун, співпраця фінустанови з ДІУ дає можливість впровадити нові сучасні програми забезпечення житлом українців, перш за все військовослужбовців, за рахунок поєднання передових технологій банку і можливостей стимулювання доступної іпотеки з боку держави.

У банку зазначили, що даний меморандум передбачає, що ПриватБанк зможе виступати як первинним іпотечним кредитором з надання довгострокових іпотечних кредитів, так і уповноваженим агентом ДІУ при забезпеченні громадян житлом.

Зі свого боку, Держіпотечна установа сприятиме залученню фінансування на внутрішньому і зовнішньому фінансових ринках шляхом випуску цінних паперів ДІУ, в тому числі з додатковим забезпеченням у вигляді держгарантій і спільних програм по іпотечному кредитуванню та лізингу житла.

(Переглянуто 38 разів, 1 переглядів сьогодні)
Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *