Loading

Українські депутати готові прийняти закон, що надає певну свободу дій працівникам комунальних служб.

Депутати Верховної Ради України можуть випустити указ, що дозволяє комунальникам отримувати доступ до житла людей для відключення послуг.

Про це повідомляє портал “Хвиля” з посиланням на матеріал видання “Українськi Новини“.

Українські парламентарії мають намір вручити працівникам комунальних служб офіційне підстава для розтину квартир громадян з метою відключення послуг, що надаються за борги або запобігання аварій. При необхідних 226 народних депутатів Верховної Ради відповідний законопроект, зареєстрований за номером 2458, підтримали 239 парламентарія.

Текст даного законопроекту передбачає можливість отримувати доступ до житла українських громадян без згоди власника. Йдеться про випадки, пов’язаних з необхідністю порятунку життя і здоров’я людей і майна. Крім цього, в документі вказана можливість, яка передбачає проведення огляду або запобігання аварії, а також для обмеження (припинення) надання комунальної послуги.

“Несанкціонований доступ до житла, іншого об’єкта нерухомого майна для обмеження (припинення) надання комунальної послуги відбувається без отримання згоди його власника (користувача), якщо такий власник (користувач) відмовляється допустити в належне йому житло (інший об’єкт нерухомого майна) представника виконавця”, – свідчить офіційний текст даного законопроекту.

Разом з тим, грунтуючись на висновку, який передбачає відповідність законопроекту вимогам антикорупційного законодавства, пропонується виключити з нього положення щодо можливості несанкціонованого доступу до житла. В якості підстави для такого рішення вказується, що це створює сприятливі умови для здійснення корупційних дій.

Також портал “Хвиля” повідомляв про те, що президент України Володимир Зеленський провів прес-конференцію з представниками преси, на якій озвучив цілий ряд тез про першому році своєї каденції. Зокрема, глава держави озвучив свої перемоги, серед яких виявилося і зниження тарифів для населення по комунальних платежах.

Також рекомендуємо до перегляду відео шеф-редактора порталу “Хвиля” Юрія Романенка, в якому разом з політологом Віталієм Куликом обговорив причини відсутності монолітності в партії “Слуга народу” і неготовність Володимира Зеленського до конкретних дій:

Джерело: https://hvylya.net

(Переглянуто 187 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *