Loading

Самозахист продовжує віджигати. Знову протистояння, що складається з низки зважених продуманих кроків, і закінчується перемогою.

Цього разу переможеним виявився не містечковий мер із зграєю недолугих опричників, а опонент маститий, авторитетний та цікавий, так би мовити, всеукраїнського масштабу: меча зхрестили із страховою компанією, і не з аби якою, а із найвідомішою – страховою групою «ТАС».

Справа починалася банально: недолуга дніпровська працівниця страхової, вирішила, що рядити можна по одежині. Побачивши перед собою звичайного простого підприємця, що звернувся у компанію за найбанальнішим страховим відшкодуванням, недовихована й впевнена у своїй зверхності, страховичка випхала «сіромаху» з офісу під три чорти з намаганням запхати йому його «вонючу заяву» ..ну… самі здогадайтеся куди…

Але той хлопчина на її жаль та на своє щастя виявився членом ГО «Самозахист підприємців».

Отак і почалося.

Відкрили кримінальне провадження для підтвердження настання факту страхового випадку, зробили кілька запитів, кілька звернень, застосували порівняльний аналіз. Ще кілька виважених кроків… і…

Ми отримуємо підтвердження про те, що дніпровський експерт популярної страхової – зовсім не експерт, а так… школу ледь закінчив. Сертифіката аварійного комісара він теж не отримував.

Також ми з подивом зрозуміли, що страхова, реклама якої лунає у всіляких популярних ЗМІ, взагалі на має права на укладання договорів на деякі види страхування.

От так історія…

Ми в суд. Але одна з дніпровських суддів, натхненна зухвалою поведінкою страховиків ТАСу, з верещаннями виперла підприємця з першого ж засідання через те, що він (увага!) не схотів переносити це засідання за власним бажанням, а в суду не було часу розглядати його «пустопорожню балаканину».

Ну що ж. Наступного разу ми пішли до суду разом і вручили судді відставку на 20 аркушах і 4 додатках, вивчивши всю її зовсім несудівську поведінку.

Так і весь до останку шлях йшли разом, впевнено розставляючи крапки над І у кримінальному та цивільному провадженнях, від інстанції до інстанції, від суду до суду, мудрішаючи з кожним узятим ступенем.

Врешті ми спромоглися відшкодувати маленькому підприємцю не лише матеріальну, а й моральну шкоду. 250 тисяч гривень стягнутих із страховиків коштів та задоволення від виваженої перемоги стали фіналом цієї повчально історії.

Ми дякуємо голові самозахистян Віктору Боровинському за мастерську організацію процесу всебічного захисту і напраювання нової правничої практики. Хоча в нього завжди все на висоті!

Подробиці справи питайте безпосередньо у Самозахиста.

На фото представники ГО “Самозхаист підприємців” на одному з перших цивільних судів по цій справі моніторять хід судового засідання, яке суддя призначила на 8-му ранку, разом з двома іншими справами, сподіваючись, що провести його не вийде, і ми не прийдемо.

Але що для нас восьма ранку?)))

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 28 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *