Loading

Екс-кандидат в президенти і екс-глава СБУ Ігор Смешко заявив, що він і його політсила «Сила і честь» не підтримуватимуть чинного президента Петра Порошенка в другому турі виборів. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Чинну політичну владу в особі Петра Порошенка ми не підтримували і не збираємося підтримувати і в другому турі виборів президента. Вважаємо, що Петро Порошенко не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану, повинен піти в історію. На жаль, не героєм », – написав він.

«Про численні питання “як ви тепер розпорядитеся своєї електоральною підтримкою?”. Відповідаю: Україна і моїм співвітчизниками, виборцями і потенційними прихильниками ніколи не торгував і торгувати не буду. Ніяких посад в уряді не шукав і не шукаю, ніяких переговорів на ці теми ні з ким не веду », – додав Смешко.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Він також висловився щодо кандидата Володимира Зеленського.

«Відверто кажу: знаю тільки талановитого актора Зеленського. Маю людську симпатію до його таланту. Політика, державника, фахівця в системних державних органах управління Зеленського не знаю. Тому ще раз нагадую старе добре англійське правило голосування при демократії: «На перших виборах голосуй серцем і розумом, а на вирішальному етапі виборів – за обставинами. За найменше зло для вашої батьківщини і вашої родини », – написав він.

Смешко також додав, що його партія буде йти на вибори в парламент.

«По-друге, майже один мільйон двісті тисяч виборців (більше 6% загального числа голосів), які проголосували за нашу програму – це реальна основа для першої політичної партії, заснованої на ідеології консервативної демократії, неодмінно увійде до Верховної Ради на наступних парламентських виборах» , – написав він.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Нагадаємо, що в першому турі Смешко набрав майже 7% голосів.

Ігор Смешко очолював Службу безпеки України з вересня 2003 по лютий 2005 року, на посаду був призначений тодішнім президентом Леонідом Кучмою.

Джерело: www.capital.ua

(Переглянуто 40 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *