Loading

19.05.2017 р. кілька добровольців зайшли в Lіnas Caffe, що на Бесарабці в центрі Києва. Взявши кави, вони присіли за стіл. Потім до них підійшов офіціант і почав розказувати, що треба доплатити за каву, так як у них ціна різна – на каву яка з собою і яка в закладі. Хлопці сказали, що про це їм ніхто не сказав раніше і що вони вже допивають і будуть йти. Але офіціант нічого не хотів слухати, та далі почав нагло та зухвало себе поводити, та ще й на зауваження звертатись до хлопців українською мовою ніяк не реагував.

Хлопці попросили книгу скарг, погортавшу яку, було видно, що книжка вся списана, та ще й з поганими відгуками. Потім підійшов араб, який там працював і спровокував бійку. Вийшовши з кафе, хлопці пішли через Торгово-офісний центр «Arena City», де на них напали вже біля 20 чоловік східної зовнішності, які погрожували та були з ножами.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Сьогодні, 21.05.2017р., небайдужі українці, добровольці, активісти вирішили розібратись у цій справі, і прийшли до цього закладу, де вже на них чекала поліція. Поговоривши з офіціантом та дівчиною адміністратором, тому що власник кафе не приїхав після двохгодинного чекання, було прийнято рішення перевірити документи закладу та його закриття.

(Переглянуто 19 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *