Loading

Генеральна прокуратура України повідомила бізнесменові Олександру Грановському про підозру в ухиленні від сплати податків і фіктивне підприємництво.

Як повідомляє прес-служба відомства, в ГПУ триває досудове розслідування злочинів, скоєних посадовими особами дистриб’ютора тютюнової продукції ТОВ “Мегаполіс Україна” (з травня 2016 року ТОВ “Тедіс Україна”).

“За результатами проведеного досудового розслідування отримано достатньо доказів для повідомлення про підозру жителю міста Одеса, українському олігархові А. Грановська в скоєнні кримінальних правопорушень”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, Олександра Грановського підозрюють в ухиленні від сплати податків і фіктивне підприємництво.

Як встановлено під час досудового розслідування, пан Грановський за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ “Тедіс Україна”, яким вже повідомлено про підозру у вчиненні злочинів у сфері господарської діяльності, створив злочинну схему ухилення від сплати податків, від якої підконтрольні мільярдерові підприємства були вигодонабувачами.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Нагадаємо, на початку квітня НБУ передав Фінбанк під управління ФГВФО. Фінбанк, 79,66% якого належить бізнесмену Олександру Грановському, хотів піти шляхом самоліквідації, але НБУ не дозволив цього.

(Переглянуто 22 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *