Loading

У Національному банку України пообіцяли зменшити кількість проблемних кредитів.

Відповідне рішення про скорочення портфеля проблемних кредитів на суму 305 мільярдів гривень за три роки було прийнято Радою фінансової стабільності НБУ. Для пояснення, всі ці кредити будуть списані з балансу банківських установ, зарезервованих на 100%, пише “Стіна”.

При цьому в НБУ уточнили, що це не говорить про те, що кредити будуть прощені українцям, адже банки надалі продовжать стягнення боргів. У планах здійснити процедуру реструктуризацію життєздатних кредитів або конфіскувати майно боржників для продажу або перепродажу.

Також відбуватиметься поступка прав вимог проблемних кредитів. Рада фінансової стабільності, який був створений в 2015 році, вважає все це необхідними заходами. До речі, до складу колегії згаданої ради входять голова НБУ і його заступник, міністр фінансів і його заступник, голова Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів.

У НБУ ще розповіли українцям, як захиститися від загроз колекторів. Справа в тому, що іноді з ними стикаються і ті, у кого немає ніяких проблем з банком. Просто їх дані вказав чоловік, який взяв кредит і не виплачує його. У разі заборгованості за справу беруться колектори і обдзвонюють тих, кого боржник вказав в документах як своїх поручителів, і починають їм загрожувати.

При таких обставинах слід звертатися в правоохоронні органи або скаржитися в центробанк.

Джерело: https://novosti.hyser.com.ua

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 1 424 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *