Loading

В п’ятницю, 08 вересня, в спальні групи “Ромашка” дитячого садку №144 за адресою вул.Північна, 42 на чотирирічного хлопчика впала шафа. Про це повідомили батьки постраждалої дитини.

За словами тата постраждалого, о 12:08 йому зателефонувала медсестра дитячого садка та повідомила, що на його сина в садочку впала шафа і працівники дитсадка викликали “швидку”. При подальшій розмові з’ясувалось, що дитину швидка везе до Київської дитячої лікарні №7. Прибувши до лікарні батьки жахнулись – дитина сиділа в прийомному відділі лікарні на візочку вся в крові, з правого вуха теж текла кров. Хлопчик перебував в шоковому стані та постійно кричав від нестерпного болю. З діагнозом “Забій головного мозку, лінійний перелом піраміди скроневої кістки справа” постраждалого було госпіталізовано.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Як пояснила вихователька дитячого садочку батькам дитини, вона відволіклась і не побачила, що хлопчик забіг до спальні, де знаходилась шафа, яка, незважаючи на всі норми безпеки, не була надійно закріплена. Почувши гуркіт вихователька побачила що шафа лежить на підлозі і поруч лежить хлопчик. Як таке могло трапитись, вихователька пояснити не може.

З приводу того, що трапилось, виникає декілька питань до адміністрації дитячого садочка:

  • як група, в якій наявні незакріплені меблі, що протирічить нормам безпеки і є грубим порушенням, була відкрита?
  • чому в той трагічний день у групі окрім вихователя не було няні, яка повинна допомагати вихователю?
  • чому двері в спальню не були зачинені, а вони повинні зачинятись і відкриватись тільки коли діти лягають спати? Та безліч інших запитань..
Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Батьки, віддаючи дитину до садочка, мають бути впевнені в тому, що дитина під наглядом вихователів та з нею нічого не трапиться. З огляду на грубі порушення, що були допущені адміністрацією дитячого садочка №144 в роботі, такої впевненості ні у кого з батьків, що приводять своїх дітей до цього закладу, нажаль вже немає. Групу розформовано, дітей тимчасово перевели до іншої групи.

На сьогодні відкрито кримінальне провадження в Оболонському Управлінні Поліції, йде слідство. Дитину виписали з лікарні, але найближчим часом хлопчик продовжує лікування та намагається не згадувати цю трагічну подію. Лікування отриманих физичних травм, за словами нейрохірурга, буде тривати не менш ніж 4 місяці, а скільки буде тривати загоєння отриманої психологічної травми покаже тільки час.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Будемо сподіватись, що винуватці трагедії все ж будуть виявлені та покарані згідно Закону і слідство не “загубить” цю справу і доведе її до кінця. Наразі слідство триває, результатів перевірок поки що немає.

(Переглянуто 42 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *