Loading

Ще невідомо, у що цей закон виллється. Про це в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів голова громадської організації «Група Взаємодопомога» Віталій Белько.

Коментуючи той факт, що Рада схвалила законопроект про колекторів, наш сспіврозмовник зазначає наступне: «Цей законопроект легалізує визначення слова колектор».

«Так як юридичного терміну в законі не було, це були просто якісь бандити, які приїжджали, забирали житло і викидали людей на вулицю. А зараз цей закон пройшов лише в першому читанні, так що пити шампанське ще рано, тому що до другого читання внесуть ще купу різних поправок, які можуть поміняти цей закон кардинально », – додає громадський діяч.

За словами нашого співрозмовника, плюсом до всього ще може бути, що цей закон зробить колекторів вже не поза законом, а юридично легалізує їх, вони вже будуть в законі.

«Тому поліція вже теж буде ставитися по-іншому, якщо людина захоче якось відбиватися від цих людей, які будуть уже переходити якісь кордони закону, коли приїжджатиме і показуватиме якісь документи, що він колектор такий-то колекторської компанії . Уже в законі. Тому ще невідомо, у що цей закон виллється », – підкреслює він.

«Стрельников Михайло, юрист, він теж почав працювати по одному законопроекту, його попросила« Батьківщина ». І коли він потім під’їхав на одну з комісій, то там почали кардинально причісувати цей законопроект, і він сказав, що, вибачте, але я не буду брати участь в цьому законопроекті, тому що тут більше захищають не боржника, а колектора. Так що тут поки двояка ситуація », – резюмував наш співрозмовник глава громадської організації «Група Взаємодопомога» Віталій Белько.

Джерело: https://from-ua.com

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 222 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *