Loading

У центрі Києва в урядовому кварталі на вул. Грушевського другий день триває акція власників автомобілів на іноземних номерах, які потребують введення доступною розмитнення для ввезених автомобілів. Сьогодні на відміну від вчорашнього дня мітингуючі не заблокували вул. Грушевського, по одній смузі вулиці проїзд можливий.

Повідомляється, що сьогодні автомобілі припарковані вздовж проїжджої частини вулиці Грушевського.

Перед Верховною Радою автомобільні активісти барабанять палицями в бочки, вимагаючи прийняття відповідних законів. На плакатах, які тримають мітингуючі, написані їхні вимоги – “Вимагаємо доступною розмитнення”, “Стоп репресіям українських водіїв”. Проїзд по вул. Грушевського вільний, але ускладнений припаркованими машинами.

Нагадаємо, вчора в центрі Києва стартувала акція власників автомобілів на європейських номерах за легалізацію нерозмитнених авто. Серед цілей проведеної акції – доступна розмитнення (5% вартості авто) на всі автомобілі для всіх громадян України, введення простого і доступного механізму легалізації завезених автомобілів (встановлення ставки платежів до бюджету в межах 15-30% вартості авто), мораторій на дію екологічних норм Евро5 як умови ввезення і реєстрації б / у автомобілів в Україні, припинення “репресій” силових структур проти водіїв автомобілів на єврономер і мораторій на дискримінацію до остаточного законодавчого врегулювання.

(Переглянуто 34 разів, 1 переглядів сьогодні)
Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *