Loading

27 вересня 2019 року організованою зграєю злочинців було здійснено напад на родину Ликових.  Сім’ю із чотирьох осіб  було брутально викинуто на вулицю, а їхнє майно – квартиру вартістю понад 2 500 000 грн – ВКРАДЕНО. У цій квартирі Ликови прожили понад 20 років.

За місяць до події, 27 серпня 2019 року колекторська компанія ТОВ «Мегаінвест Сервіс» придбала у Фонду гарантування вкладів борг Юрія Ликова. У 2011 році він дійсно взяв кредит розміром у 500 тис. грн у  «Кредитпромбанку». Цей кредит «Кредитпромбанк» без згоди позичальника відступив «Дельтабанку». Коли у 2014 році «Дельтабанк» збанкрутував,  залишилося до виплатити  363 894 грн.  Юрій був певен, що або правонаступник або ліквідатор  зв’яжеться з ним, щоб повідомити як, кому і коли він має продовжувати виплачувати кошти. Аж ось  у вересні 2019 року пан Ликов дізнався, що вже не власник свого майна!

Його квартиру загальною площею77.7 кв.м , 6 вересня 2019 року о 12:29:11  приватний нотаріус Тверська Інесса Володимирівна перереєструвала на іншу особу, а саме на мешканця міста Дніпро Душина Віктора Павловича. Цього чоловіка власники квартири, Юрій Ликов та його дружина Ірина, не знають і в очі не бачили.

Підставою перереєстрації став нібито якийсь договір купівлі-продажу нерухомого майна, виданий 06.09.2019 тією ж Тверською Інессою Володимирівною! Але ж жодних продажів квартири ніхто з господарів не здійснював, жодних договорів куплі-продажу не підписував… Нотаріус не поцікавилася, чи Юрій та Ірина Ликови отримали повідомлення про відчуження їхньої квартири, яке мало надійти за 30 днів до, власне, самого відчуження. Також вона не встановила факту безспірності заборгованості та не відклала нотаріальну дію у зв’язку з явно заниженою вартістю квартири, яку «Мегаінвест Сервіс» продала аж за 497 638 грн! Трикімнатну квартиру на Оболоні прощею майже 80 кв.м!  Скориставшись відсутністю господарів, 28 вересня зграя злодіїв зламала двері, замінивши замки на них. Серед грабіжників Юрій Ликов упізнав Євгена Томчанінова, який, за інформацією з багатьох відкритих джерел, є організатором та активним учасником  подібних захоплень об’єктів нерухомості. Діяльність  Євгена Томчанінова журналісти-розслідувачі телеканалу ICTV пов’язують із колишнім заступником міністра юстиції Оленою Сукмановою.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

За заявою Юрія Ликова, за фактом заміни замків на його квартирі «невідомими особами» порушено кримінальну справу за статтею «Самоуправство». Також Юрій Ликов написав заяву про крадіжку речей та грошей, які винесли з його квартири рейдери.

Юрій також випадково познайомився з мешканцями сусіднього під’їзду, родиною Прохоренко, яка стала жертвою тих самих шахраїв та бандитів, що і він.  Прохоренки досі живуть на вулиці, поки у їхній квартирі мешкають «братки». Бо вони теж колись взяли кредит, який «придбав» «Мегаінвест Сервіс».

А що поліція? А нічого! 7 жовтня  Юрію  все ж таки вдалося  повернутися до свого помешкання. Охоронцям з «Шерифу», яких найняли “нові господарі”, він показав свої документи на право власності житла і паспорт з реєстрацією місця проживання. “Нові господарі” з’явилися одразу – зі своїм «слюсарем». До речі, зовнішність цього «слюсаря» була такою промовистою, що один із поліцейських, які приїхали за викликом Юрія, навіть запитав, скільки «ходок» у «зону» той мав.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Хлопці спортивної статури, які прийшли зі слюсарем та Євгеном Томчаніновим, пред’явили правоохоронцям «довіреності від Віктора Душина». Вони вимагали  дотримання їхніх «законних» прав, наполягали, що «інститут прописки скасовано», а відтак прописка колишніх жильців квартири «не має сили».  Коротше – знову незаконно  намагалися будь-що потрапити у помешкання нібито «в інтересах особи, яку вони представляють».

Але на цей раз їм завадили поліцейські.  Разом з  бійцями спецназу вони заступили вхід до житла Ликових, поки з господарем спілкувалася слідчий. Але після шести годин (!) перемовин поліція таки поїхала… 

Поліцейські пояснили свою бездіяльність, майже дослівно, так : «Що ми можемо зробити, коли «представники Душина» мають  «справжні» (!!!) документи на право власності квартири? Так, дійсно, ці представники не повинні виставляти колишніх господарів на вулицю, але і карати їх немає за що. Нехай там суд розбирається…»

Злочинці нахабно усміхалися поліцейським, які добре знали їх як учасників  інших подібних злочинів. Стражі закону  розуміли, що відбувається, і навіть відверто говорили про це бандитам… та поки що лише розводили руками. Мовляв, виглядає усе законно, документи на квартиру злодії мають. Далі нібито – справа суду.

Злодії чомусь були цілком певні, що ніхто не стане їх затримувати, і поводилися, як у себе вдома. Вони голосно кричали про свої конституційні права, погрожуючи  скаргами та судовими позовами.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Один із поліцейських запитав Томчанінова, чи не варто тому вже «перейти на іншу роботу, бо з цією, як видно, все дедалі складніше».

– Да, точно, нємножко сложнєє, – зітхнув той. – Но пока єщьо работа єсть. А там атменят зємєльний мараторий, і я лєт на пять точно буду прі дєлах.

На разі Ликов із сином забарикадувалися у хаті. Уночі невідомі залили замок квартири клеєм, замурувавши таким чином у ній колишніх господарів. І тепер сусіди та рідні передають їм їжу мотузкою. Тим часом адвокат родини пише листи та скарги «в усі інстанції». А там, як водиться, реагують не одразу.

От як виходить, що в Україні, на очах правоохоронців, девізом яких є «СЛУЖИТИ і ЗАХИЩАТИ», БУДЬ-ЯКЕ МАЙНО БУДЬ-ЯКОГО ГРОМАДЯНИНА, ось такі «нотаріуси-адвокати-представники» можуть спокійно ПРИВЛАСНИТИ, ВКРАСТИ ЧИ ПОГРАБУВАТИ. І НЕ ПОНЕСТИ ЗА ЦЕ ЖОДНОГО ПОКАРАННЯ.

Хіба злочинний умисел при переоформленні квартири довести так складно? Виходить, так. І звинувачувати бандитів при цьому можна тільки у самоуправстві,  яке нібито теж  є злочином, але… На практиці захисники Закону не знають що їм робити, коли опиняються на місці подій, тому не втручаються… . Злодії  впевнені у своїй безкарності, бо українська правоохоронна система у даному випадку не діє. І виходить, що кожен з нас може опинитися на вулиці. Без речей,  грошей  і документів… 

Стягнення  кредиту, за законом,  має  відбуватися  ТІЛЬКИ за рішенням суду, ВИКЛЮЧНО силами поліції та судових виконавців. І аж ніяк не рецидивістами-грабіжниками та крадіями.

А ви кажете, час продати  єдине, що залишилось у нашій Державі – землю, скасувавши дію  «земельного» мораторію…     

Не беріть кредитів.  Жодних, навіть споживчих.

І ніколи не заставляйте своїх помешкань.

Чуєте? Н І К О Л И !

Автор: Анатолій Дмитрів

(Переглянуто 546 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *