Loading

14 вересня 2020р, у Києві по вул.Героїв Сталінграда 11а, спрацювала сигналізація охоронної компанії Сіріус. Декілька кремезних молодиків на очах у сусідів зухвало виламали двері і залізли до помешкання.

Злочинцям не пощастило, власниця повернулась додому раніше ніж вони передбачали. Жінка викликала поліцію та зателефонувала активістам ГО «Група Взаємодопомога».

Коли на місце події прибули активісти ГО «Група Взаємодопомога»,  журналісти та поліція, зловмисники знаходились біля під’їзду.

Але злодії не втекли. Злочинці представилися поліції співробітниками ТОВ ФК«ПРИВАТНІ ІНВЕСТИЦІЇ» і показали якісь папірці – копії  витягів з державного реєстру нерухомого майна, де квартира ніби то вже переоформлена на їх компанію.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Власниця квартири написала заяву про злочин і разом із понятими та поліцією за сприянням активістів  ГО «Група Взаємодопомога» і з допомогою служби  аварійного відкриття замків нарешті потрапила до свого помешкання.

Однак злочинців знову затримано не було. А бандити й надалі будуть  продовжувати безкарно залякувати, грабувати  і захоплювати майно громадян?  Такі злочини  в Україні стали системою через шахрайські дії так званих «реєстраторів»,  що мають знаходитись під контролем Мінюсту. Тим більше, що особисто міністр юстиції, пан Малюська Д.Л. урочисто пообіцяв навести суворий порядок у цій царині! Обіцянка-цяцянка… .  

Ми маємо надію, що кримінальну справу буде порушено.

Окреме запитання до компанії Сіріус. Квартира знаходилась під охороною Вашого охоронного підприємства, і це не зашкодило злодіям ламати двері. Але ж між Вами і власницею квартири було укладено угоду на охорону квартири? Готові надрукувати Ваші пояснення.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

ГО «Група Взаємодопомога» продовжуватиме  і надалі уважно слідкувати за перебігом розслідування.  Бо будь який злочин проти кожного  ГРОМАДЯНИНА України має закінчуватися судовим вироком!

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 647 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *