Loading

Багато років громадяни України постійно чують самі тільки обіцянки президентів, депутатів, міністрів,тобто – «нашої» влади, про те, як нам гарно буде жити. Про нові і нові реформи, про підвищення зарплат, пенсій, про верховенство Закону та інше «покращання». Коротше кажучи, ще трохи і … будемо “жити по новому”!

Але ж, з кожним роком стає все гірше. Безсоромно крадуться багаторічні збереження, постійно підвищуються комунальні тарифи, безліч незаконних виселень та кримінальних пограбувань майна і цінностей тисяч сімей за надумані величезні борги. Над нами, українцями, просто знущаються. Що як не відверте знущання влади над своїми громадянами є прийняття «народними обранцями» низки грабіжницьких законів, які повністю суперечать Конституції України?

Ось приклад – Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування» під №6027-д. В цьому «законі» порушено зокрема ст.58 Конституції України, яка говорить , що – “Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи.” Але Верховна Рада України проголосувала цей закон, а Президент, який нібито є «Гарантом» Конституції, підписав його.

Громадська організація “ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГА” постійно доносила інформацію народним депутатам та особисто Президенту України щодо відвертої неправомірності закону 6027-д. Багато громадяни, організованих нашою організацією, неодноразово звертались до Президента з проханням ветувати цей закон, збирали підписи депутатів під зверненням до нього, як до Гаранта Конституції, писали листи в комітети ВР, до Адміністрації Президента.

ГО “ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГА” далі працює і працюватиме проти закону 6027-д. Багато хто просто не розуміє, що цей «закон» буде використано не тільки для грабунку і виселення із їх осель валютних позичальників, а і проти тих громадян, у кого невпинно ростуть борги за комуналку.

Позичальники підготували Позов щодо неконституційності закону 6027, зібрали під ним необхідну кількість підписів народних обранців, і зараз цей Позов буде подано до Конституційного Суду України. Також, разом з депутатами, розроблено і зареєстровано у Верховній раді України Проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування” під №9304 , що відміняє антинародні та антиконституційні положення закону 6027-д.

На сьогоднішній день закон №9304 знаходиться на розгляді у комітеті з питань фінансової політики та банківської діяльності. Активісти відіслали звернення на електронну пошту та продовжують відправляють листи особисто кожному народному депутату з проханням підтримати закон №9304.

Саме час народним депутатам продемонструвати народу України, що прийшов час «жити по новому» не тільки банкірам, можновладцям і олігархам, а й кожному громадянинові України.

Фотокопії надісланих листів додаються.

Голова ГО “Група Взаємодопомога”, Белько Віталій

(Переглянуто 59 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *