Loading

Ця пропозиція не виключає того, що «Група Взаємодопомога» буде звертатися до Президента з проблемами, які хвилюють більшість громадян України. Просто, може бути, що хтось захоче сам особисто написати вищій посадовій особі України?

ЯК ДОСТУКАТИСЯ ДО НОВОГО ПРЕЗИДЕНТА?
або
Звернення ошуканих, обкрадених і пограбованих громадян України до новообраного Президента 2.

Кожен день наближає нас до того, чого ми так довго чекали і на що сподівалися. А саме – до зміни влади. Точніше, до самого початку кінця ЇХ тривалого правління. Правління зграї ГРАБІЖНИКІВ, ЗЛОДІЇВ, ШАХРАЇВ і МЕРЗОТНИКІВ.

Це твердо і відповідально пообіцяв Народу ВІН – обраний НАМИ Президент, Гарант Конституції, громадянин України Володимир Зеленський.

Інавгурація невідворотна. Не важко уявити собі, що може трапитись, якщо хто небудь, будь він «спікер», «геніальний прокуор», «депутат», «суддя», або яка-небудь інша тварина з уже «майже колишніх», тільки спробує саботувати, або навіть просто відстрочити цю подію.

Відбудеться інавгурація і … що далі? Зрозуміло, що у сотень тисяч (якщо не МІЛЬЙОНІВ!) Ошуканих і пограбованих негідниками від влади людей накопичилась величезна кількість проблем. Чекатимемо?

Можна скласти і відіслати звернення відразу ПРО ВСЕ. Прочитають? Можливо. Але – хто прочитає? Сам Президент або … ХТО? І, головне – якщо прочитає особисто сам Володимир Олександрович?

Може бути, що має сенс все-таки спробувати КОЖНОМУ, хто має проблеми з вини «колишніх», особисто звернутись до Гаранта Конституції? Якщо нова влада отримає багато (саме – БАГАТО!) Звернень, то не звернути увагу на проблеми ошуканих і пограбованих громадян буде досить складно.

Ось наприклад.

Відомо, що позичальників, яких щодня грабують банди уголовніков- «колекторів» десятки тисяч. У дуже схоже становище потрапили сотні тисяч боржників за комунальні послуги. Всі вони мають вагомі підстави кожен день чекати візиту бандитів. Всі вони мають (або обов’язково в найближчому майбутньому матимуть!) Обґрунтовані претензії до діяльності так званих «державних» реєстраторів, Міністерства юстиції та бездіяльності поліції, МВС, та інших «правоохренітелей».

Якщо тисячі скарг і звернень надійдуть до Президента, то це значно ускладнить грабежі громадян з одного боку і змусить діяти компетентні органи і суди з іншого. Крім того, у громадських організацій і ЗМІ буде привід вимагати відповіді за виконання передвиборчих обіцянок.

І Президенту простіше буде попросити у Народу допомоги захистити Державу Україна.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Тому що, якщо ДЕРЖАВА кардинально не змінить свого ставлення до громадянина, головної цінності, головного джерела влади – то саме існування незалежної України повністю втратить сенс.

«Група Взаємодопомога» пропонує кожному, хто вважає за необхідне особисто звернутися до Президента України. Приблизний текст Звернення:

Президенту України
Зеленському Володимиру Олександровичу
Громадянина України

_________________________________

_________________________________

Який мешкає за адресою Україна м .________

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Володимире Олександровичу!

З огляду на масове порушення конституційних прав громадян України, а саме:
• ошуканих позичальників і вкладників банків і членів кредитних спілок;
• громадян, які перебувають на межі існування через необґрунтовано надвисокі тарифи на комунальні послуги, тепло і водопостачання;
• пограбованих підприємців, майно яких знищено незаконними діями місцевої влади;
• громадян, які отримали збитки через незаконні рішення або постанови судів, дій правоохоронних органів;
• громадян, які через війну на Сході, змушені були залишити місця постійного проживання, і які втратили при цьому своє майно;
• пенсіонерів, ліквідаторів чорнобильської катастрофи, ветеранів АТО і бойових дій;

Вважаю за необхідне нагадати:

 • ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності, яке є непорушним;
 • в Україні визнається і діє принцип верховенства права, за яким Конституція має вищу юридичну силу, а закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції і повинні відповідати їй, норми Конституції України є нормами прямої дії;
 • конституційні права і свободи є невідчужуваними та непорушними, гарантуються і не можуть бути скасовані або обмежені;
 • при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Як громадянин України, змушений констатувати, що в даний час:

 • Держава не тільки не забезпечує захист та реалізацію законних прав та свобод громадян, а навпаки, сама створює умови для порушення і порушує Конституцію та закони України, зокрема приймаються закони, постанови, інші підзаконні акти, які істотно звужують зміст та обсяг існуючих прав і свобод людей, право громадян володіти, користуватися і розпоряджатися своїми коштами і майном;
 • Через дії і бездіяльність Міністерства юстиції, органів внутрішніх справ, судів, прокуратури, шахрайські дії реєстраторів, нотаріусів, розбійні напади організованих злочинних угруповань (так званих «колекторів») на житло громадян, їх незаконне виселення, пограбування майна стали масовим явищем;
 • Майнова шкода, завдана діями НБУ вкладникам банків становить десятки мільярдів гривень. Громадяни, члени кредитних спілок, через відсутність механізму гарантування вкладів в небанківський сфері, взагалі втратили свої заощадження;
 • Через політику влади в комунальній сфері, борги громадян за комунальні послуги досягли астрономічної суми в десятки мільярдів гривень. Організовані злочинні угруповання, маючи відпрацьовані механізми незаконної перереєстрації нерухомості громадян, спрощеної процедури судового розгляду по комунальних боргах, розгалужену мережу «реєстраторів», «нотаріусів», «приватних судових виконавців», силові бандитські формування – під виглядом отримання комунальних боргів вже почали відверті розбійні напади і грабежі;
 • колишній Президент України, депутати місцевих органів влади, депутати Верховної Ради України не здійснювали і не здійснюють своїх повноважень в повному обсязі, а саме – до сих пір не створений дієвий механізм матеріальної компенсації шкоди, заподіяної громадянам діями або бездіяльністю посадових осіб органів державної або місцевої влади, яка, згідно з 56 статті Конституції України, повинна забезпечувати матеріальну відповідальність держави перед громадянами за її діяльність;
 • За весь час існування незалежної України жодного разу не було дано правової оцінки численних фальсифікацій виборів усіх рівнів. Не один з посадовців не був притягнутий до кримінальної відповідальності за особливо небезпечний злочин проти держави – фальсифікацію волевиявлення громадян.
Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Керуючись тим, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ, якому Конституція України (ст. 56) дає право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень, (стаття №1173 Цивільного Кодексу України),
від свого імені, від імені членів своєї сім’ї, від імені всього ошуканого, обкраденого і пограбованого народу України
ВИМАГАЮ від новообраного Президента України в першу чергу здійснити наступні заходи:

 1. Указом Президента України, як Гаранта Конституції, до проведення незалежної експертизи на відповідність Конституції, призупинити дію законів, що обмежують або скасовують конституційні права громадян України, що ставлять під угрозу їх майно, добробут і т.д., прийнятих Верховною Радою України за весь період існування держави Україна.
 2. Президенту України зобов’язати Верховну Раду України невідкладно розробити і прийняти Закон про кримінальну відповідальність за необгрунтоване збільшення комунальних тарифів і свідомо завищені нарахування посадовими особами сплати громадян за комунальні послуги, газ, водо- і теплопостачання, як за шахрайство в особливо великих розмірах,
 3. Зобов’язати Верховну Раду України невідкладно розробити і прийняти Закон, за яким визнати будь-яку шкоду, завдану незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень, повинна бути компенсована громадянам відповідно до положень ст. 56 Конституції України, ст. 1173 і ст. 1177 Цивільного Кодексу, Державним Боргом України.
 4. Президенту України зобов’язати Верховну Раду України, Кабінет Міністрів створити Всеукраїнський Державний Реєстр постраждалих громадян України, які, згідно з положеннями Конституції України та статей 1173 та 1177 ЦК України, мають право на державну компенсацію і Всеукраїнський Фонд відшкодування матеріального збитку, заподіяного громадянам незаконними рішеннями, діями або бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.
 5. Відповідно до положень Конституції України та статей 1173 та 1177 ЦК України зобов’язати кожну регіональну державну адміністрацію, кожну обласну і кожну міську раду, не чекаючи рішення центральних органів державної влади, невідкладно створити:
  • реєстр постраждалих громадян – жителів свого регіону,
  • Фонд відшкодування матеріального збитку, заподіяного громадянам свого регіону незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.
 6. Президенту України зобов’язати Верховну Раду України НЕГАЙНО розробити і прийняти Закон про кримінальну відповідальність за порушення Присяги Президента, депутата будь-якого рівня, судді, державного службовця, службовця органів місцевого самоврядування, службовця органів прокуратури та ін.
 7. Відразу після закінчення виборчого процесу, новообраному Президенту України, ЗОБОВ’ЯЗАТИ Службу безпеки України, органи МВС, інші правоохоронні органи держави, невідкладно визначити коло і притягнути до кримінальної відповідальності громадян і посадових осіб, які брали участь у фальсифікаціях волевиявлення громадян і порушення їх виборчого права , якщо такі прояви мали місце.

Це – не остаточний варіант «Звернення». Кожен може внести свої побажання, додавання або зміни.

Нижче – файл у форматі Word для скачування:

(Переглянуто 60 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *