Loading

Народні депутати подали до Верховної Ради проект “Про внесення змін до прикінцевих та перехідних положень Кодексу України про процедури банкрутства” (№10258).

Документ спрямований на недопущення скасування мораторію на стягнення майна громадян, наданого в якості забезпечення кредитів у валюті, без прийняття спеціального закону.

Зокрема, в кодексі обговорений п’ятирічний перехідний період, який дозволяє реструктурувати такі кредити.

Термін погашення повинен становити 15 років, якщо загальна площа квартири не перевищує 60 м2 (120 м2 для будинку) або житлова площа укладається в норму 13,65 м2 на людину, який проживав на момент укладення договору і який продовжує проживати на момент відкриття справи про банкрутство.

“Рішення проблеми вирішили відстрочити. Для цього замість розробки концепції врегулювання останньої хочуть скасувати “зайву” норму “, – йдеться в публікації.

18 жовтня 2018 року Верховна Рада у другому читанні прийняла Кодекс по процедурам банкрутства. Законопроект №8060 встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника-юридичної особи або визнання його банкрутом, а також відновлення платоспроможності фізичної особи.

Метою документа є підвищення ефективності процедур банкрутства, рівня захищеності прав кредиторів, вдосконалення процедури продажу майна боржника на аукціоні, підвищення рівня виконання контрактів і судових рішень, врегулювання відносин з відновлення платоспроможності фізичних осіб, які опинилися у важкій фінансовій ситуації і потребують допомоги з боку держави .

Джерело: https://news.finance.ua

(Переглянуто 33 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *