Loading

Дмитро Гордон впевнений в блискучому політичному майбутньому Ігоря Смешка. На думку відомого журналіста, колишній керівник СБУ обов’язково стане прем’єр-міністром, фігурою, навколо якої об’єднаються всі політичні гравці України, повідомляє replyua.net з посиланням на видання Гордон.

Дмитро Гордон висловив упевненість в блискучому політичному майбутньому Ігоря Смешка. Журналіст підкреслив, що особисто він вважає екс-керівника СБУ реальним претендентом на посаду прем’єр-міністра, фігурою, навколо якої об’єднаються інші політичні гравці України. Зазначив Гордон і виборчу кампанію Смешко. На його думку, вона є унікальною на всьому пострадянському просторі.

Самовисуванець, без грошей і підтримки, зумів отримати голоси понад 1 мільйон виборців. «Феномен Смешко» дійсно заслуговує детального вивчення. Соцопитування давали йому не більше 2 відсотків на президентських виборах, і це при повній відсутності роликів на телеканалах і можливостей для нормальної комунікації з людьми. На центральних телеканалах Смешко з’явився всього лише кілька разів. Домогтися такого результату йому вдалося завдяки соціальним мережам, зверненням до громадян лідерів думок, і, звичайно ж, чіткої проукраїнської позиції.

Джерело: https://replyua.net

(Переглянуто 43 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *