Loading

Зеленський не переміг в поєдинку з Порошенком і його зграєю. Це – не футбол, і не бокс.

Дебати зайвий раз показали всім, у кого є вуха і мізки, що що на чолі країни п’ять років перебував патологічно брехливий, безсовісний ВОР, ШАХРАЙ і мерзотник.

В Україні при владі професіоналів немає. Поки немає. Є організовані злочинні угруповання негідників. Не може бути порядною, законослухняною людиною, наприклад суддя в наскрізь корумпованому українському суді.

Хіба не зрозуміло? «Професіоналами Державного Управління» сьогодні вважають себе корупціонери, грабіжники, шахраї і злодії. Ті, у кого геть атрофувалася совість. Це страшна спадщина. І дуже правильно буде, якщо до управління країною прийдуть не заражені корупцією люди.

Спадщина дуже важка. Проблем не просто багато – гора! Важко навіть уявити собі ступінь опору і саботажу кровопивць, яких відлучають від годівниці.

Що можна було б запропонувати тим, хто прийшли розгребти «авгієві стайні»?

Перш за все, заручитися підтримкою обманутого і пограбованого народу України. «Заморозити» борги населення по комуналці. Хоча б на той період, поки не будуть прозоро і оптимально розраховані комунальні тарифи. Оголосити колекторські банди грабіжників поза Законом. Притягнути до відповідальності організаторів і пособників так званої «колекторської діяльності», насправді – організовані злочинні угрупування злодіїв і грабіжників.

Згідно з Конституцією України визнати матеріальну шкоду, завдану кожному громадянину України діями або бездіяльністю чиновників, незаконними рішеннями судів, в першу чергу, вкрадені заощадження вкладників банків, кредитних спілок та інших фінансових структур – Головним Державним Боргом України.

«Група Взаємодопомога» пропонує громадянам, які мають підстави вважати себе обдуреними, пограбованими і обікраденими представниками влади України, ось такий текст Звернення до Нового Президента України:

ЗВЕРНЕННЯ

громадської організації ошуканих громадян України «Група ВЗАЄМОДОПОМОГА» до новообраного Президента України
(Проект)

З огляду на масове порушення конституційних прав громадян України, а саме:
• ошуканих позичальників і вкладників банків і членів кредитних спілок;
• громадян, які через війну на Сході, втратили своє майно, змушені були залишити місця постійного проживання;
• громадян, які перебувають на межі існування через надвисокі тарифи на комунальні послуги, тепло і водопостачання;
• пенсіонерів, ліквідаторів чорнобильської катастрофи, ветеранів АТО і бойових дій;
• пограбованих підприємців, майно яких знищено незаконними діями місцевої влади;
• громадян, які отримали збитки через незаконні рішення або постанови судів, дії правоохоронних органів;

ГО ошуканих громадян «Група ВЗАЄМОДОПОМОГА» вважає за необхідне нагадати:

 • ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності, яке є непорушним;
 • в Україні визнається і діє принцип верховенства права, за яким Конституція має вищу юридичну силу, а закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції і повинні відповідати їй, норми Конституції України є нормами прямої дії;
 • конституційні права і свободи є невідчужуваними та непорушними, гарантуються і не можуть бути скасовані або обмежені;
 • при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

ГО ошуканих громадян «Група ВЗАЄМОДОПОМОГА» констатує, що в даний час:

 • Держава не тільки не забезпечує захист і реалізацію законних прав та свобод громадян, а навпаки, сама створює умови для порушення і порушує Конституцію і закони України, зокрема приймаються закони, постанови, інші підзаконні акти, які істотно звужують зміст і обсяг існуючих прав і свобод людей, право громадян володіти, користуватися і розпоряджатися своїми коштами і майном;
 • Через бездіяльність Міністерства юстиції, органів внутрішніх справ, судів, прокуратури шахрайські дії реєстраторів, нотаріусів, розбійні напади організованих злочинних угруповань (так званих «колекторів») на житла громадян, їх незаконне виселення, пограбування майна стали масовим явищем;
 • Майнова шкода, завдана діями НБУ вкладникам банків становить десятки мільярдів гривень. Громадяни члени кредитних спілок, через відсутність механізму гарантування вкладів в небанківський сфері, взагалі втратили свої заощадження;
 • колишній Президент України, депутати місцевих органів влади, депутати Верховної Ради України не здійснювали і не здійснюють своїх повноважень в повному обсязі, а саме – до сих пір не створений дієвий механізм матеріальної компенсації шкоди, заподіяної громадянам діями або бездіяльністю посадових осіб органів державної або місцевої влади, який, згідно з 56 статті Конституції України, повинен забезпечувати матеріальну відповідальність держави перед громадянами за її діяльність;
 • Через політику влади в комунальній сфері, борги громадян за комунальні послуги досягли астрономічної суми в десятки мільярдів гривень. Організовані злочинні угруповання, маючи відпрацьовані механізми незаконної перереєстрації нерухомості громадян, спрощеної процедури судового розгляду по комунальним боргах, розгалужену мережу «реєстраторів», «нотаріусів», «приватних судових виконавців», силові бандитські формування – під виглядом отримання комунальних боргів уже почали відверті розбійні напади і грабежі;
 • За весь час існування незалежної України жодного разу не було дано правової оцінки численних фальсифікацій виборів усіх рівнів. Не один з посадовців не був притягнутий до кримінальної відповідальності за особливо небезпечний злочин проти держави – фальсифікацію волевиявлення громадян.

Керуючись тим, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ, якому Конституція України (ст. 56) дає право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень, (стаття №1173 Цивільного Кодексу України), від імені своїх членів, ГО ошуканих громадян «Група ВЗАЄМОДОПОМОГА» вимагає від новообраного Президента України в першу чергу здійснити наступні заходи:

 1. Зобов’язати Верховну Раду України невідкладно прийняти закон, за яким визнати будь-яку шкоду, завдану незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень, повинна бути компенсована громадянам відповідно до положень ст. 56 Конституції України, ст. 1173 і ст. 1177 Цивільного Кодексу, державний борг УКРАЇНИ.
 2. Президенту України зобов’язати Верховну Раду України, Кабінет Міністрів створити загальний Реєстр постраждалих громадян України, які, згідно з положеннями Конституції України та статей 1173 та 1177 ЦК України, мають право на державну компенсацію і Всеукраїнський Фонд відшкодування матеріального збитку, заподіяного громадянам незаконними рішеннями, діями або бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.
 3. Відповідно до положень Конституції України та статей 1173 та 1177 ЦК України зобов’язати кожного регіональну державну адміністрацію, кожну обласну і кожну міську раду, не чекаючи рішення центральних органів державної влади, невідкладно створити
  • реєстр постраждалих громадян-жителів свого регіону,
  • Фонд відшкодування матеріального збитку, заподіяного громадянам свого регіону незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.
 4. Указом Президента України, як Гаранта Конституції, до проведення незалежної експертизи на відповідність Конституції, призупинити дію законів, що обмежують або скасовують конституційні права громадян України, що ставлять під загрозу їх майно, добробут і т.д., прийнятих Верховною Радою України за весь період існування держави Україна.
 5. Президенту України зобов’язати Верховну Раду України НЕГАЙНО розробити і прийняти Закон про кримінальну відповідальність за порушення Присяги Президента, депутата будь-якого рівня, судді, державного службовця, службовця органів місцевого самоврядування, службовця органів прокурата далі.
 6. Президенту України зобов’язати Верховну Раду України невідкладно прийняти Закон про кримінальну відповідальність за необгрунтоване збільшення комунальних тарифів і свідомо завищені нарахування посадовими особами плати громадян за комунальні послуги, газ, водо- і теплопостачання, як за шахрайство в особливо великих розмірах,
 7. Відразу після закінчення виборчого процесу, новообраному Президенту України, ЗОБОВ’ЯЗАТИ Службу безпеки України, органи МВС, інші правоохоронні органи держави, невідкладно визначити коло і притягнути до кримінальної відповідальності громадян і посадових осіб, які брали участь у фальсифікаціях волевиявлення громадян і порушення їх виборчого права , якщо такі прояви мали місце.

Це – не остаточний варіант «Звернення». Кожен може внести свої побажання, додавання або зміни.
Якщо Держава Україна кардинально не змінить свого ставлення до головної цінності, головного джерела влади згідно з Конституцією, а саме – до ГРОМАДЯНИНА України, то саме існування України, як Держави просто втрачає сенс.

(Переглянуто 57 разів, 1 переглядів сьогодні)
2 коментар до “Звернення ошуканих, обкрадених і пограбованих громадян України до новообраного Президента”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *