Loading

Одного дня Президент Зеленський може отримати  ЧОТИРИ ТИСЯЧІ ЗВЕРНЕНЬ  своїх виборців ?

Саме стільки ( і навіть трохи більше) відвідувачів сайту «Взаємодопомога» звернули увагу на публікацію «Звернення Ошуканих, Обкрадених та Пограбованих громадян України до новообраного Президента 2» всього за два дні.

Уявіть собі – до Адміністрації Президента одного дня може надійти більш як чотири тисячі Звернень від громадян із однаковим повідомленням – МИ ЧЕКАЄМО  ВИКОНАННЯ. Чекаємо і готові ДОПОМОГТИ.  Чекаємо – але готові й СПИТАТИ!

А якби кожен із тих, хто прочитав і згоден, роздрукував і надіслав ЙОМУ. Хоча б половина – це теж не мало.

Чи ризикне Адміністрація  Президента приховати такий факт від свого патрона?  А якщо раптом  хтось і наважиться, то що заважає нам,  як Громадській організації тих самих Ошуканих, Обкрадених і Пограбованих громадян України, розповсюдити текст цих Звернень і звернутися  до вітчизняних  і закордонних ЗМІ із проханням запитати  Гаранта Конституції України – чи читає він те, що пише йому український Народ?

Мало того. Ми можемо звернутися до світової спільноти, до українських діаспор за кордоном, навіть до ООН  або Европарламенту.  Куди завгодно. Куди вважатимемо за потрібне.

 Бо він ОБІЦЯВ.  Раз обіцяв – має ВИКОНУВАТИ. 

Ми вимагаємо тільки того, що належить нам по праву – ЖИТТЯ в СВОЇЙ КРАЇНІ. Саме ЖИТТЯ, а не ВИЖИВАННЯ на межі.

 Є така пропозиція до усіх громадян – розроблено текст Звернення від імені кожного Громадянина.  Прочитайте. Якщо згодні – скачайте, роздрукуйте, заповніть, підпишіть та відправте. Не знаєте адреси? Можна нам, а ми – ЙОМУ. І зробимо все від нас залежне, щоб ВІН прочитав і ВІДПОВІВ.

Ми теж роздрукуємо, скільки зможемо.  Будемо розповсюджувати. Напишіть у коментах, хто скільки може роздати. Або просто – вкинути до поштових скриньок свого будинку. Чи навіть тільки свого парадного або корпусу.

Дарма, що Президент Зеленський ще не склав Присяги. Інавгурація  невідворотна.  Можна чекати. А можна ,чекаючи, готуватися.

Новообраний Гарант Конституції України має знати, що виборці обов’язково допоможуть ЙОМУ врятувати Державу.  Народ розуміє все. Окрім БРЕХНІ і ПІДЛОТИ.

Завантажити текст Звернення у форматі Word можна за посиланням нижче:

(Переглянуто 160 разів, 1 переглядів сьогодні)
Один коментар до “Одного дня Президент Зеленський може отримати ЧОТИРИ ТИСЯЧІ ЗВЕРНЕНЬ своїх виборців”
  1. Скажить по Ксу україна м.Одеса..есть люди як я ошукана в 2008 році.мій вклад мені Ксу не повернула.Ксу банкрот..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *