Одного дня Президент Зеленський може отримати ЧОТИРИ ТИСЯЧІ ЗВЕРНЕНЬ своїх виборців

Одного дня Президент Зеленський може отримати  ЧОТИРИ ТИСЯЧІ ЗВЕРНЕНЬ  своїх виборців ?

Саме стільки ( і навіть трохи більше) відвідувачів сайту «Взаємодопомога» звернули увагу на публікацію «Звернення Ошуканих, Обкрадених та Пограбованих громадян України до новообраного Президента 2» всього за два дні.

Уявіть собі – до Адміністрації Президента одного дня може надійти більш як чотири тисячі Звернень від громадян із однаковим повідомленням – МИ ЧЕКАЄМО  ВИКОНАННЯ. Чекаємо і готові ДОПОМОГТИ.  Чекаємо – але готові й СПИТАТИ!

А якби кожен із тих, хто прочитав і згоден, роздрукував і надіслав ЙОМУ. Хоча б половина – це теж не мало.

Чи ризикне Адміністрація  Президента приховати такий факт від свого патрона?  А якщо раптом  хтось і наважиться, то що заважає нам,  як Громадській організації тих самих Ошуканих, Обкрадених і Пограбованих громадян України, розповсюдити текст цих Звернень і звернутися  до вітчизняних  і закордонних ЗМІ із проханням запитати  Гаранта Конституції України – чи читає він те, що пише йому український Народ?

Також читайте:  Не мають право: Верховний суд прийняв рішення проти колекторів і банкірів

Мало того. Ми можемо звернутися до світової спільноти, до українських діаспор за кордоном, навіть до ООН  або Европарламенту.  Куди завгодно. Куди вважатимемо за потрібне.

 Бо він ОБІЦЯВ.  Раз обіцяв – має ВИКОНУВАТИ. 

Ми вимагаємо тільки того, що належить нам по праву – ЖИТТЯ в СВОЇЙ КРАЇНІ. Саме ЖИТТЯ, а не ВИЖИВАННЯ на межі.

 Є така пропозиція до усіх громадян – розроблено текст Звернення від імені кожного Громадянина.  Прочитайте. Якщо згодні – скачайте, роздрукуйте, заповніть, підпишіть та відправте. Не знаєте адреси? Можна нам, а ми – ЙОМУ. І зробимо все від нас залежне, щоб ВІН прочитав і ВІДПОВІВ.

Ми теж роздрукуємо, скільки зможемо.  Будемо розповсюджувати. Напишіть у коментах, хто скільки може роздати. Або просто – вкинути до поштових скриньок свого будинку. Чи навіть тільки свого парадного або корпусу.

Також читайте:  Розвиток справи з нахабним пограбуванням у Солом'янському районі

Дарма, що Президент Зеленський ще не склав Присяги. Інавгурація  невідворотна.  Можна чекати. А можна ,чекаючи, готуватися.

Новообраний Гарант Конституції України має знати, що виборці обов’язково допоможуть ЙОМУ врятувати Державу.  Народ розуміє все. Окрім БРЕХНІ і ПІДЛОТИ.

Завантажити текст Звернення у форматі Word можна за посиланням нижче:

Коментарі

коментар

1 коментар до “Одного дня Президент Зеленський може отримати ЧОТИРИ ТИСЯЧІ ЗВЕРНЕНЬ своїх виборців

  • 11.05.2019 о 21:01
    Permalink

    Скажить по Ксу україна м.Одеса..есть люди як я ошукана в 2008 році.мій вклад мені Ксу не повернула.Ксу банкрот..

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

УкраїнськаРусскийEnglishDeutschItalianoLatviešu valodaPolski