Як боротись з КЕЙ-КОЛЕКТ

Loading

ПАМ’ЯТКА

Покладіть її поруч з телефоном
Уважно, не перебиваючи вислухати, а потім відповісти

НАСТУПНЕ:
Шановний ____________ __________ ___________ ви стверджуєте, що ви є співробітником ______________________ , але при розмові з Вами по телефону я не можу ВАС ідентифікувати так як я не бачу ні ВАС, ні ваших документів, ні вашого посвідчення, ні довіреності, ні ліцензії на право займатися даним видом діяльності, ні документів на підставі яких ви пред’являєте до мене претензії.

На підставі всього цього я переконливо прошу ВАС взяти в руки олівець чи ручку і записати на листку паперу наступне.

Для того що б звертатися до мене з будь-якими претензіями та вимогами, ВАМ спочатку потрібно вивчити статті кількох законів. І я переконливо прошу ВАС записати перелік даних статей, а саме:

Частина 3 ст. 512 ст. 1076 Цивільного кодексу України
Статті 60, 62 Закону України “Про банки і банківську діяльність”
частина 6 статті 23 Закону України “Про інформацію”, і статтю 32 Конституції України
статті 182 (Порушення недоторканності приватного життя), 189 (Вимагання), 355 (Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових обов’язків) Кримінального кодексу України.

У разі повторних дзвінків виходять від ВАС або від співробітників вашого відомства, а так само приїзду на мою адресу проживання, дані дії будуть розцінюватися як вимагання і ви або співробітники вашого відомства будете притягнуті до кримінальної відповідальності на підставі статті 189 кримінального кодексу.

Знаючи про що ви говорите ви будете впевненіше себе почувати.

(Переглянуто 72 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *