Loading

Генпрокуратура проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами вчинення колишніми службовими особами ПриватБанку розкрадання грошових коштів в особливо великих розмірах.

“З матеріалів виробництва вбачається, що колишнє керівництво Пріватбнка в період 2008-2016 років, незважаючи на законодавчу заборону проведення операцій з пов’язаними з банком особами, після отримання від Національного банку рефінансування, в тому числі за рахунок цих коштів, надало пов’язаним з банком суб’єктам господарювання кредити на загальну суму близько 267 млрд грн “, – йдеться в повідомленні.

24 травня слідчими ГПУ на підставі постанов суду проводяться обшуки за місцем проживання колишніх посадових осіб банку. Також обшуки проходять за адресами юридичних осіб, пов’язаних з ПриватБанком, і яким надавалися багатомільярдні кредити за рахунок рефінансування Національного банку.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

В ході обшуків вже встановлено, що в більшості випадків за юридичними адресами зазначених так званих суб’єктів господарювання відсутні як самі юридичні особи, так і будь-які ознаки здійснення господарської діяльності. В ході розслідування судом накладено арешт на понад 770 об’єктів нерухомості по всій країні і арешти ще тривають.

У Генпрокуратурі зазначили, що колишні посадові особи ПриватБанку, зловживаючи своїм службовим становищем, надавали юрособам, які мають ознаки фіктивності, кредитні кошти на заздалегідь невигідних економічних умовах для банку.

Внаслідок цього держава була змушена провести націоналізацію зазначеного банку та докапіталізувати його бюджетними коштами на суму 116 млрд грн, що призвело до тяжких наслідків для країни.

(Переглянуто 41 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *