Михайлівський

Loading

Компанія Екосіпан домоглася визнання незаконними рішень Нацбанку і ФГВФО.

Окружний адміністративний суд Києва 15 травня за позовом єдиного власника банку – компанії Екосіпан – скасував рішення Національного банку України про неплатоспроможність Банку Михайлівський, рішення Фонду гарантування вкладів фізосіб про введення в нього тимчасової адміністрації та рішення обох держорганів про ліквідацію банку.

Як пише FinClub, суд констатував, що перерахування 1,507 млрд грн з рахунку ТОВ Інвестиційно-розрахунковий центр на рахунки фізосіб хоч збільшило зобов’язання ФГВФО, але не було “операціями банку”, оскільки Банк Михайлівський не був стороною договорів позики, а лише виконував розпорядження клієнта.

Виходячи з цього, суд вирішив, що Банк Михайловський не здійснював операції, внаслідок яких його зобов’язання перед фізособами в межах гарантованої суми зросли за рахунок зменшення зобов’язань перед юридичними особами. А значить, причин для неплатоспроможності не було.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

При цьому суд відмовився “зобов’язати НБУ зробити всі необхідні дії по відновленню функціонування ПАТ Банк Михайлівський як банку”.

Нацбанк готує апеляцію.

Нагадаємо, за даними слідства, від схеми, організованої власниками і керівниками банку Михайлівський, постраждало близько 14 тисяч осіб. Загальна сума втрачених ними коштів становить близько 1,5 млрд грн.

(Переглянуто 19 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *