Loading

31 січня 2020 р. під головуванням Андрія Шульги відбулось засідання комітету Громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації з питань охорони громадського порядку, мобілізаційної та оборонної роботи, захисту осіб та учасників ООС (АТО), учасників бойових дій, протидії корупції та взаємодії з правохоронними органами.

У засіданні, окрім членів комітету, прийняли участь представники громадськості району, та представник депутатського корпусу Київради.

Комітетом, згідно Порядку денного, було обговорено та затвержено, з урахуванням доповнень, що надійшли, План роботи на 2020 рік, участь в урочистостях, пов’язаних з заходами, присвяченими 75-тій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Обговорено підсумки співпраці комітету з правоохоронними органами та найближчі плани щодо підтримки громадського порядку на території Солом’янського району, зокрема на пришкільних ділянках та зелених зонах парків і скверів, де не достатньо освітлення в вечірній та нічний період доби та про сприяння з боку КМДА у встановленні камер відеоспостереження на вулицях .

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

З цією метою буде направлено від громадської ради звернення до керівництва патрульної поліції міста щодо збільшення мобільних патрульних нарядів в районі та до директорів шкіл для вивчення питання щодо боротьби з можливим розповсюдженням наркотичних та психотропних препаратів серед малолітніх дітей злочинцями.

Також було прийнято рішення про надання консультацій учасникам та ветеранам ООС та АТО по оформленню документів і реєстрації, пов’язаних з монетизацією.

(Переглянуто 55 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *