Loading

У місті Кременчук Полтавської області медсестра наклала на себе руки через погрози колекторів, які перетворили її життя на пекло.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Факти, тіло жінки було виявлено у квартирі однієї з міських багатоповерхівок, поруч була передсмертна записка.

“Встановлено, що жінка скоїла суїцид, ввівши в вену смертельну дозу медичного препарату. Вона працювала медсестрою в одному з лікувальних закладів міста, їй було трохи за 30 років. Тіло загиблої направлено до судмедекспертизи”, – розповіла прес-офіцер Кременчуцького міського відділу поліції Анна Васенко.

Зміст передсмертної записки не розголошується. Проте колеги загиблої розповіли, що жінка не змогла вчасно виплатити взятий кредит, через що через погрози колекторів її життя перетворилось на пекло. Саме їх вона нібито звинуватила у своїй смерті.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Джерело: https://narodna-pravda.ua

(Переглянуто 119 разів, 1 переглядів сьогодні)
3 коментар до “Медсестра наклала на себе руки через погрози колекторів”
  1. […] У тій же Полтавській області на початку лютого 2020 року медсестра вчинила самогубство, ввівши собі в вену смер…. У поліції розповіли, що жінка (їй було трохи більше 30 […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *