Loading

У Києві кіберполіції виявила співробітника фінансової компанії, яка займалася збутом даних про клієнтів фірми.

“Працівники Київського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції спільно з співробітниками Шевченківського управління поліції Києва виявили та припинили спробу продажу бази даних фірми. Інформацію намагався продати колишній співробітник фінансової установи”, – йдеться в повідомленні.

У кіберполіції відзначили, що чоловік раніше працював у фінансовій компанії, яка надавала громадянам кредитні послуги. Під час перебування на посаді він, використовуючи уразливість системи, втрутився в базу даних і отримав доступ до списку клієнтів фірми. Далі зловмисник розмістив в мережі інтернет оголошення про продаж цієї бази даних. Він запросив за неї $ 4 тис. І вже мав намір продати інформацію представникам фірми-конкурента.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

“На етапі реалізації угоди з продажу інформації працівники кіберполіції викрили зловмисника. На місці у нього був вилучений комп’ютер, на якому перебувала клієнтська база даних фінансової компанії”, – повідомили в поліції.

У департаменті додали, що триває досудове розслідування в рамках розпочатого кримінального провадження за ч.1 ст.362 КК – несанкціоновані дії з інформацією. Вилучену техніку направили на експертизу. За її результатами буде прийнято рішення про оголошення підозри зловмисникові.

У той же час фахівці відзначають, що в департамент систематично надходить інформація про різні суб’єктів господарювання і приватних осіб, які здійснюють накопичення персональної інформації, не маючи на те законних прав.

(Переглянуто 61 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *