Loading

Стаття 13 Конституції України. Держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб’єкти права власності рівні перед законом.

Сьомого жовтня мені з колегою Євгеном Плінскім довелося побувати на черговому в нашій професійній біографії захопленні власності колекторами, скорочену версію якого ви можете побачити нижче.

https://www.facebook.com/jaroslaw.buhakow/videos/887825424745863/

“Порушення недоторканності” будинку в селі Старі Петрівці під Києвом спочатку бачилось нам як просте беззаконня, яке треба вивести в публічну площину, що б ситуація з рук бандитуватого виду колекторів перекочувала нарешті в правове поле.
За фактом нам це вдалося, адже через три дні після нашого візиту в Старі Петрівці, будинок за адресою вул. Садова 23 взяв штурмом спецназ КОРД, а “чесні колектори” були спіймані на крадіжці майна власників будинку і затримані поліцією для подальших розглядів.
Перемога.

Ну а історія прогнозовано проникла в національні ЗМІ, в тому числі стала епізодом для сюжету на каналі 1 + 1 присвяченого рейдерству.

Далі по тексту ми будемо мити кісточки “представникам фінансової компанії”, як любили себе називати ТІТУШКИ з ТОВ ФК Інвест-Кредо. А для тих, хто хоче детально ознайомитися з історією попадання боргових зобов’язань в руки колекторів, пропоную перейти по посиланню, де в коментарях ви зможете побачити розібрану щохвилини юристами сім’ї Ромащук історію їх кредиту і подальших наслідків.
Шукайте в гілці коментарі нардепа від БПП Михайла Кобцева та дивіться як йому на пальцях пояснювали суть того, що відбувається, а він уперто відмовлявся її розуміти.

Тепер переходимо до найцікавішого, а саме де в цій історії засвічені чиновники Мін’юсту і чому майно кожного з нас можна відняти в перебігу лічених годин.

ОТЖЕ

Ватажка колекторів, який представляв інтереси компанії ТОВ ФК Інвест-Кредо звуть Євген Томчанінов. Цікаво що до ФК Інвест-Кредо Євген не має по суті ніякого відношення, тому що представляв інтереси компанії за дорученням, тобто на правах уповноваженого людини з вулиці.

Грамотний хід, що б захистити компанію від відповідальності в разі форс-мажору.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

З відкритих джерел відомо що Євген є директором концерну “Енергопромінвест”, яким в свою чергу володіють дві інші компанії ТОВ “Інновімпекс” і “Об’єднання власників квартир” НАТАЛІ “.

“Об’єднання власників квартир” НАТАЛІ “це компанія з надання телекомунікаційних в оренду рухоме і нерухоме майно, що дуже” в масть “Дружині Томчанінову, чия професія – віджимати за дорученням від ТОВ ФК Інвест-Кредо це майно в українців.

Більш того, ОВК “НАТАЛІ” надає в оренду не тільки власне майно, а й орендоване. Тобто в сухому залишку схема може виглядати так:

 • держреєстратор переписує право власності на нерухомість
 • нерухомість займає Женя Томчанінов зі своїми ТІТУШКИ
 • потім нерухомість орендується компанією Х, після чого компанія Х передає це майно в довгострокову суборенду “Об’єднанню власників квартир” НАТАЛІ “за договором.
 • Підсумок – законна і довгострокова угода з майном, яке ще вчора мало зовсім іншого власника.

По всьому бачимо можливу схему швидкої монетизації проблемних або по просту кажучи віджатих активів.
По-моєму красиво …

Тепер цікаве про засновника компаній-власників концерну “ЕНЕРГОПРОМІНВЕСТ” …

Знайомтеся київський бізнесмен Юрій Гориславець.

Засновник ОВК “НАТАЛІ”, а так само колишній директор ТОВ “ІННОВІМПЕКС” і того ж “ЕНЕРГОПРОМІНВЕСТ” доводиться чоловіком Олені Сукманова, яка працює заступником міністра юстиції з питань .. держреєстрації власності.

Сам Юрій Гориславец це бізнесмен який займається … звичайно ж наданням в оренду і продажем нерухомого майна, а так само продажем готових бізнесів.

До речі будівля в якому знаходиться юр адресу концерну “ЕНЕРГОПРОМІНВЕСТ” де працює директором колектор Євген Томчанінов, належить Гориславцях, правда в декларації його дружини заступник міністра юстиції ви цього не знайдете …

А ми їдемо далі і беремося за держреєстратора, який був задіяний в захопленні будинку по вулиці Садова 23.

Держреєстратор Міхачов з КП “Реєстрація нерухомості та бізнесу”, який вніс зміни до держреєстру, ніж дав ТІТУШКИ з ФК ТОВ Інвест-Кредо так зване “право Користування” будинком по вул. Садовій 23 в с. Старі Петрівці потрапляв в поле зору правозахисників з ГО Бізнес-варта і нашим колегам з “Наших грошей”. Тоді це підприємства знайшли за адресою вул. Євгена Сверстюка 21, при цьому департамент з питань держреєстрації в якому працює Олена Сукманова знаходиться за адресою вул. Євгена Сверстюка 15.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Напевно збіг …

*
Що стосується контори ТОВ ФК Інвест-Кредо і її директора Ельдара Волинського, то це компанія, яка наймаючи людей за дорученням, знімає з себе відповідальність за віджимання ризикових активів. Адже на секундочку, сьогодні за спробу віджиму будинку по вул. Садовій 23 в Старих Петрівцях віддувається у ментів старина Євген Томчанінов, а не прямі представники компанії.

Хлопці скуповують борги пачками, але найактивніше у банку “Форум”, який тільки в 2016 році продав боргових зобов’язань на МІЛЬЯРД гривень.

Директорствує в цій компанії колишній помічник регіонала Володимира Чуба Ельдар Волинський. 

Ельдара Волинського і нардепа-регіонала Чуба, у якого Ельдар значився помічником, журналісти неодноразово згадували як помітних гравців на ринку конфіскату.

Підводимо підсумок цієї публікації.

 • Представник (але не співробітник) ТОВ ФК Інвест-Кредо Євген Томчанінов, числиться директором у фірмі, якою володіє два юр особи мають пряме відношення до чоловіка першого заступника міністра юстиції з питань держреєстрації Олени Сукманова.
 • Чоловік Сукманова київський бізнесмен Юрій Гориславец володіє компаніями які надають в довгострокову оренду рухоме і нерухоме майно, тобто можуть працювати в зв’язці з Томчаніновим, місія якого за допомогою тітушек відсікати рухоме і нерухоме майно перебуває в заставі від реальних господарів.
 • У своїй роботі Томчанінов спирався на зміни до держреєстру які вніс реєстратор Міхачев В.А неодноразово траплявся на незаконні дії і журналістам і юристам ГО Бізнес-Варта, проте не дивлячись на це не позбавлений акредитації.

Схема опублікована нижче, це схема зв’язків між усіма учасниками історії яка трапилася в Старих Петрівцях. Я не стверджую що всі фігуранти схеми складаються в злочинній змові, однак всі умови для цього самого змови видно не озброєним оком.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

*
Чому у колекторів виходить?

 1. Держреєстратори від комунальних підприємств за законом не є співробітниками Мін’юсту і перевіряються тільки один раз при отриманні доступу до держреєстру. Всі їхні подальші дії контролюються на предмет законності правоохоронними органами за заявою від громадян.
  Ще раз! Мін’юст реєстраторів не контролює і не відповідає за їх дії, просто одного разу дає їм доступ до держреєстру, де вони за лічені хвилини можуть позбавляти людей власності як наприклад реєстратор Міхачев В.А.
 2. Законність змін внесених держреєстратором може бути підтверджена тільки в рамках судового процесу за запитом від інституції.
  Тобто, коли в будинок до українця кредит якого проданий колекторам будуть ломитися ці самі колектори з випискою з держреєстру де вказано що будинок тепер їх, у людини не буде інструментів що б на місці перевірити чи є у реєстратора акредитація та підстави для внесення цих змін. Все що може зробити тепер уже колишній власник будинку – залишити нерухомість і потім в судовому порядку протягом декількох років доводити свою правоту. В цей час з його нерухомістю відбуваються 3-4 угоди купівлі-продажу та навіть якщо у людини вийде довести незаконність змін до держреєстру, до того моменту у його будинку буде інший законний вледелец і заселитися назад вже не вийде.
 3. “Держреєстратором” може бути навіть не жива людина, а просто флешка-доступ яку виписали на ПІБ реальної людини, що остаточно ховає можливість притягнути до відповідальності винного.
 4. У сухому залишку у громадян немає імунітету від дій чорних реєстраторів і колекторських компаній, що прямо є наслідком “успішної реформи мін’юсту”.

Єдиний вихід із написаного – бережіть свою власність панове і якщо взяли кредит у валюті майте під рукою телефон хорошого юриста і охоронної фірми!

Не соромтеся бути рішучими в боротьбі за своє майно, адже з вами ніхто не буде соромитися …

Автор: Ярослав Бугаков

Джерело: https://enigma.ua/articles/minyust_protiv_vsekh

(Переглянуто 315 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *