Cтягнення штрафу

Loading

Регулятор покарав Укрсоцбанк за видачу понад мільярд гривень готівкою без належної перевірки клієнтів.

Національний банк України наклав на Укрсоцбанк штраф в розмірі 30,45 млн гривень. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на дані регулятора в понеділок, 3 грудня.

Відзначається, що фінустанова покарано за проведення фінансових операцій з видачі готівкових коштів в сумі понад один мільярд гривень готівкою на підставі документів з ознаками фіктивності або взагалі без будь-яких підтверджуючих документів.

Нацбанк також виніс банку письмове застереження, в тому числі, за порушення вимог щодо ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів банку – публічних осіб, їх близьких або пов’язаних з ними осіб.

Також НБУ оштрафував одеський Місто Банк на 4,23 млн грн за здійснення ризикової діяльності в сфері фінансового моніторингу щодо операцій клієнтів.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Банк, зокрема, регулярно супроводжував операції з переведення в готівку коштів на суми, які в десятки разів перевищували заявлені клієнтами доходи, а також операції з переказу на рахунки юридичних осіб з ознаками фіктивності коштів з рахунку клієнта, які були отримані внаслідок операцій купівлі-продажу цінних паперів , емітенти яких фігурують в кримінальному провадженні як емітенти “сміттєвих” цінних паперів.

Крім того, Нацбанк виніс Місто Банку письмові застереження за незабезпечення виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу.

Міра впливу у вигляді у вигляді письмового застереження була застосована також щодо Райффайзен Банку Аваль. Підставою послужило невиконання обов’язки проводити первинний фінансовий моніторинг операцій, учасниками або вигодонабувачами яких є громадські діячі, їх близькі або пов’язані з ними особи. в порядку, визначеному для клієнтів високого ризику.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Минулого тижня стало відомо, що платоспроможні банки України за січень-жовтень 2018 року одержали 14,8 млрд гривень прибутку. Це в сім разів більше показника за аналогічний період попереднього року.

(Переглянуто 22 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *